Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

5 лист. 2016

Виховна година «Великі права маленької людини»

4 листопада студентами-практикантами КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та класним керівником Комайгородською Т. В. в рамках правової декади було проведено виховну годину «Великі права маленької людини».
4 лист. 2016

Правова вікторина «Права та обов’язки школяра»

Cтуденти-практиканти КВНЗ КОР «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу» разом із класним керівником Безуглою Т.І. 3 листопада 2016 року в БЗШ №17 провели правову вікторину «Права та обов’язки школяра» для учнів 5-х класів.

"45 чарівних слів"

Оголошено результати творчого конкурсу "45 чарівних слів" організованого редакцією журналу "Початкова школа"

ЗНО і ДПА 2017!

Міністерство освіти нещодавно затвердило порядок проходження ДПА, ЗНО та деякі особливості вступу в 2017 році. Розповідаємо про усі деталі вступної кампанії: коли буде ЗНО та ДПА-2017, початок реєстрації та пробне ЗНО, які предмети потрібно здавати і документи подавати, що таке пріоритетність, як визначити конкурсний бал та чи будуть тести з ДПА у ЗНО.
28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.
27 жовт. 2016

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26.10.2016 року в школі відбулися педагогічні читання "Компетентнісний підхід - переорієнтація на результат"

Психолого-педагогічний семінар

25 жовтня 2016 року практичним психологом школи Гордієнко О.П. був проведений психолого-педагогічний семінар з проблеми "Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоровя вчителя"
25 жовт. 2016

Я із книжкою дружу!

Виховна година "Я із книжкою дружу".

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.