Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

Спортивні новини

Команда футболістів нашої школи виборола перемогу!
11 жовт. 2018

Старт міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура")

11 жовтня 2018 року на площі біля виконавчого комітету м.Біла Церква відбувся старт І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура").
5 жовт. 2018

Учителю, вклоняюся Тобі!

З вітальними словами, піснями, танцями, гумором прийшли учні 3-11 класів, щоб привітати своїх дорогих учителів.
28 вер. 2018

Новини з виборів 2018

28 вересня в БЗШ №17 відбулися вибори Президента учнівського колективу школи. Учнівський колектив школи представив трьох кандидатів: Старинець Анастасію (10-А), Жицького Максима (10-Б) , Снаговського Андрія (10-Б).
26 вер. 2018

Семінар-практикум

26.09.2018 року на базі Навчально-методичного центру психологічної служби управління і науки Білоцерківської міської ради практичним психологом БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 Гордієнко Оксаною Петрівною був проведений семінар-практикум з проблеми: " Психологічне супроводження адаптаційного періоду учнів 5 класів" для практичних психологів міста.
25 вер. 2018

Запрошуємо до участі в акції!

Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика» пропонує навчальним закладам вашого міста долучитись до заходів присвячених Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня 2018 р.)

Увага!

Пропонуємо Вашій увазі електронні тексти навчальних програм з позашкільної освіти, що схвалені МОН України, науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та рекомендовані до використання в закладах позашкільної освіти в 2018/2019 навчальному році http://vpo-ano.wixsite.com/vpo-ano/navch-progr
24 вер. 2018

"Дружба немає кордонів"

Активно пройшли у нашій школі акції милосердя "Хай серце не втрачає доброти" та "У Попасну для малечі зберемо до школи речі". Зібрані канцтовари, спортивний інвентар та книги були передані дітям Попасної у День миру та завезені в 1-шу гімназію, де відбувся телеміст між учнями школи Попаснянського району та учнями нашого міста.
21 вер. 2018

Ми за мир!

Мир як повітря. Поки воно є, про нього не задумуєшся, не цінуєш і не розумієш, як може бути по-іншому. Але тільки-но людина недоотримує кисню, вона розуміє, що втрачає. Так відбувається тоді, коли поняття миру перестає бути аксіомою, непохитною істиною. Для дуже багатьох людей у сучасному світі це дар, казкова мрія. На жаль, і українці відчули на собі нестачу кисню волі та справедливості.
19 вер. 2018

Чисте місто починається з кожного!

19 вересня у нашому місті відбувся екофорум "Zero Waste Day". На форум зібралися школярі міста, щоб обговорити болючі екологічні питання-чистота міста.

Спортивні новини

Команда футболістів нашої школи виборола перемогу!

5 жовт. 2018

Учителю, вклоняюся Тобі!

28 вер. 2018

Новини з виборів 2018

26 вер. 2018

Семінар-практикум

25 вер. 2018

Запрошуємо до участі в акції!

Увага!

24 вер. 2018

"Дружба немає кордонів"

21 вер. 2018

Ми за мир!

19 вер. 2018

Чисте місто починається з кожного!

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.