Ми за мир!

21 вер. 2018
Мир як повітря. Поки воно є, про нього не задумуєшся, не цінуєш і не розумієш, як може бути по-іншому. Але тільки-но людина недоотримує кисню, вона розуміє, що втрачає. Так відбувається тоді, коли поняття миру перестає бути аксіомою, непохитною істиною. Для дуже багатьох людей у сучасному світі це дар, казкова мрія. На жаль, і українці відчули на собі нестачу кисню волі та справедливості.

Тож, День миру, який традиційно відзначається 21 вересня, для нас є особливим святом, яке ще називають Днем всесвітніх молитов про мир.
Саме цього дня, 21 вересня 2018 року, у БЗШ № 17 класні керівники провели у своїх класах уроки миру "Мир на землі - радість у родині". Учні 3-4 класів створили на подвір’ї "мирний настрій" за допомогою своїх малюнків.. «Ми за мир», - впевнено стверджували діти, тим самим підтримуючи та доповнюючи загальний лозунг Всесвітнього дня миру: «Пробач, і ти отримаєш мир».
     Посмішки на обличчях, радість у серцях учнів, вчителів вселяли надію та впевненість у тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.