Педагогічним працівникам

1.Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу  та викладання навчальних предметів у закладах освіти в 2023/2024 навчальному році

2. Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу  та викладання навчальних предметів у закладах освіти в 2022/2023 навчальному році

3. Увага!!! Інформація для педагогів природничих наук та класних керівників!!

Для розвитку медіаграмотності учнів пропонується спецкурс "Абетка вакцинації чи освітнє середовище від дезінформації від А до Я": методичний комплекс.

Який ви можете використовувати під час навчання учнів. Даний проект "Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я " виконується за підтримки проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) "Медійна програма в Україні", що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Матеріали методичного комплексу : "Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я".  (завантажено за даною силкою зможете знайти потрібні матеріали)

Методичні рекомендації щодо викладання базових дисциплін  у 2020/2021 н.р.

Нові освітні програми 2018 Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової (2-4 клас),  базової (5-9 клас) та старшої школи (10-11 клас). накази

Типові освітні програми початкової освіти, базової та старшої школи окреслюють рекомендовані підходи до планування й організації школами єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання.

Програми також визначають загальний обсяг навчального навантаження, орієнтовну тривалість і можливі взаємозв’язки окремих предметів, послідовність їх вивчення та очікувані результати навчання учнів.

Освітні програми початкової і базової школи будуть введені в дію з 2018/2019 навчального року.

Освітні програми старшої школи вводитимуться у дію поетапно - впродовж двох наступних навчальних років.

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ