Квест «Козацькі забави»Спортивні  заходи до святКонкурс  малюнків з образотворчого мистецтва   «Професія моїх батьків»Правовий  квест Звіт  рою  8-А класу про  літню подорож  Карпатами                                        Учителю!  Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!    «Монетки  дітям»Година психолога для учнів 3-А  класу

12 жовт. 2021

Квест «Козацькі забави»

В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни.

Спортивні заходи до свят

До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.
8 жовт. 2021

Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»

З метою активізації ролі дитини в процесі професійного пізнання та формування позитивних життєвих цінностей в школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс «Професія моїх батьків».

Правовий квест

06 жовтня 2021 року на факультеті права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету проходив Квест із правознавства «Юний правознавець» з нагоди Дня юриста.
5 жовт. 2021

Звіт рою 8-А класу про літню подорож Карпатами

Верховина - центр гуцульської культури України, де можна відпочити, відвідати туристичні місця, побувати в найпривабливіших місцях чарівного краю. В червні цього року ми, рій 8-А класу (БЗШ № 17) , під керівництвом виховника Пономар Віри Степанівни здійснили поїздку саме сюди - в Верховину.
5 жовт. 2021

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

Кожної першої неділі жовтня в країні святкують День працівника освіти, вітаючи вчителів, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і в нашій школі (БЗШ № 17).
29 вер. 2021

«Монетки дітям»

З 01 по 30 вересня 2021 року учні нашої школи (БЗШ № 17) долучились до акції «Таблеточка», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
23 вер. 2021

Година психолога для учнів 3-А класу

Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021

« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021

НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК

Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.

12 жовт. 2021
Квест «Козацькі забави»
Спортивні заходи до свят
8 жовт. 2021