Шевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!ВІТАЄМО !"ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"МИ ТЕБЕ НЕ ЗАБУЛИ, ТАРАСЕ!

Шевченківські дні у ліцеї

«Наш незабутній Шевченко – Кобзар» під такою назвою в ліцеї №17 в рамках Шевченківських днів проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя і діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам` ять геніального українського поета.

Пам’ять про нього житиме вічно

09 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження великого поета, художника, найславетнішого сина України Тараса Григоровича Шевченка. Учні 1-11 класів нашого ліцею активно готувалися до шевченківських свят та провели ряд заходів: малювали фрагменти віршів поета, декламували вірші. Учениця 10-Б класу Сидоренко Софія та учениця 9-Г Шкуренко Лілія були учасниками поетично-мистецького конкурсу «Шевченкове коло».

ВІТАЄМО!

ШКУРЕНКО ЛІЛІЮ /9-Г/ ІІІ місце у номінації «Декламація творів Великого Кобзаря» культурно-мистецького проєкту «Шевченкове коло» Сидоренко Софію /10-Б/ Гран - Прі у номінації «Відеоінтерпретація творів Т.Г. Шевченка» культурно-мистецького проєкту «Шевченкове коло»; ІІ місце у номінації «Авторська поезія» культурно-мистецького проєкту «Шевченкове коло»
8 бер. 2024

ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКА

До 210-ї річниці з дня народження

Спортивне свято!

07 березня в ліцеї №17 відбулось спортивне свято. В спортивному залі зібрались учні 4-6-х класів, які прийшли привітати переможців та призерів проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Присутні радо привітали команду волейболістів (керівник Бевз Л.К.), яка зайняла ІІ місце в змаганнях. Команда футзалістів (керівник Пилипенко В.П.) - ІІ місце. Найпочесніше місце у змаганні зайняла команда черліденгу «Невгамовні дівчата» (керівник Миронова Л.П.) - І місце.

ВІТАЄМО !

06 березня в залі Білоцерківського краєзнавчого музею відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів культурно-мистецького проєкту «Шевченкове коло». Серед нагороджених були учасники проєкту нашого ліцею № 17. Це учениця 10- Б класу Сидоренко Софія та учениця 9-Г класу Шкуренко Лілія.
7 бер. 2024

"ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"

До 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка
4 бер. 2024

МИ ТЕБЕ НЕ ЗАБУЛИ, ТАРАСЕ!

ДО 210-ї річниці з дня народження Т.Г.ШЕВЧЕНКА
29 лют. 2024

Вітаємо нашу команду "Невгамовні дівчата"!

29 лютого 2024 року відбувся ІІ етап територіальних змагань з черліденгу у рамках проєкту "Пліч-о-пліч". У змаганнях взяло участь 13 команд. Усі команди були сильними і достойними суперниками. Дівчатка з нашої команди з захопленням переглянули номери інших учасників і достойно представили свій номер і тим самим здобули почесне І місце!
27 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. На Білоцерківщині активно проходить ІІ етап змагань Команди Білоцерківського ліцею-гімназії № 17 активно і завзято тренувалися, тому вже маємо результати! Футзалісти, змагаючись у ІІ етапі отримали почесне 2 місце! Також і команда дівчат з волейболу у ІІ етапі виборола заслужене 2 місце! Ми пишаємося кожним учасником і бажаємо їм подальших успіхів у великій подорожі "Пліч о пліч"!

8 бер. 2024

ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКА

До 210-ї річниці з дня народження

Спортивне свято!

ВІТАЄМО !

7 бер. 2024

"ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ"

До 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка
4 бер. 2024

МИ ТЕБЕ НЕ ЗАБУЛИ, ТАРАСЕ!

ДО 210-ї річниці з дня народження Т.Г.ШЕВЧЕНКА
29 лют. 2024

Вітаємо нашу команду "Невгамовні дівчата"!

27 лют. 2024