Сторінка психолога

Година спілкування з учнями 7-А класу : "Формування в дитини позитивної самооцінки". Мета заходу : формувати в учнів позитивне та адекватне самооцінювання, що сприяє нормальній адаптації у шкільному колективі, та попереджує агресивні прояви поведінки та конфлікти, що породжують насилля.

Психологічний практикум з учнями 8 класів : "Будуємо дім без насильства"

Рекомендації для батьків

Година психолога для учнів 8 класів "Підлітки мають знати свої права"

З учнями 8 класів практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною була проведена година психолога на тему: "Підлітки мають знати свої права". Година психолога мала на меті ознайомити учнів з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формувати у них навички використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій.

Психологічні лекторії для батьків

З метою поінформованості батьків учнів БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 щодо небезпек в Інтернет - мережі та попередження залучення дітей до небезпечних груп, які схиляють до суїциду, практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною протягом квітня місяця було проведено психологічні лекторії для батьків учнів : 2-Г, 2-Д, 3-Б, 3-Г, 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 5-Б, 8-В класів.

Розвиткові заняття з психології для учнів 2 класів "Щоб не забути - запам'ятай"

Психологічний практикум для учнів 10-Б класу спрямований на формування впевненості в собі та позитивного ставлення до життя.

Психологічна підготовка випускників до участі в ЗНО