Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

Година психолога для учнів 3-А класу

Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021

« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021

НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК

Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.
16 вер. 2021

Година психолога для учнів 7-А класу

Успішна комунікація як засіб профілактики насильства в дитячому середовищі.
15 вер. 2021

Міський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»

14 вересня 2021 року в бібліотеці №10 відбувся декламаторський конкурс «Рідний край, я тобою живу!» В конкурсі взяли участь учні нашої школи (БЗШ № 17 ) Смоленко Іван 2-А клас (вчитель Арендарчук Марія Віталіївна) та Варламова Евеліна 6-В клас (вчитель Міщенко Наталія Олександрівна).
15 вер. 2021

Спорт - запорука здорової нації

В нашій школі ( БЗШ № 17) фізкультура і спорт у великій пошані. Заняття в спортивних гуртках і секціях, змагання між класами та участь наших спортсменів у міських змаганнях є невід’ємною частиною шкільного життя.
9 вер. 2021

Підсумковий похід рою «Громовиця»

Розуміючи потреби часу, наші педагоги працюють в постійному пошуку унікальних прогресивних методик. В липні цього року рій «Громовиця»
3 вер. 2021

Обираємо здоровий спосіб життя!

02 вересня 2021 року в БЗШ № 17 відбулась зустріч старшого інспектора Білецької Дар` ї та інспектора Денисюк Владислави групи зв`язків громадського батальону патрульної поліції в місті Біла Церква з учнями 9-х класів.
1 вер. 2021

Здрастуй, рідна школо!

Традиції та святкування Першого вересня не змінюються десятиліттями.
30 серп. 2021

Педагогічний колектив БЗШ № 17 розпочав новий навчальний рік з педагогічної ради

Година психолога для учнів 3-А класу
23 вер. 2021