Квест «Козацькі забави»Спортивні  заходи до святКонкурс  малюнків з образотворчого мистецтва   «Професія моїх батьків»Правовий  квест Звіт  рою  8-А класу про  літню подорож  Карпатами                                        Учителю!  Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!    «Монетки  дітям»Година психолога для учнів 3-А  класу

12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!
21 вер. 2016

День Миру

Традиційно 21 вересня в нашій школі проходить конкурс до Дня Миру.

12 жовт. 2021
Квест «Козацькі забави»
В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни.
8 жовт. 2021
Спортивні заходи до свят
До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.
8 жовт. 2021
Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»
З метою активізації ролі дитини в процесі професійного пізнання та формування позитивних життєвих цінностей в школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс «Професія моїх батьків».