Зміни  до ЗНО!Я люблю  Білу Церкву!Освітній процес на період карантину!ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!Особливості організації освітнього процесуУвага! Учасники освітнього процесу!Історія України!Режим роботи закладу!

13 вер. 2020

Зміни до ЗНО!

У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.
1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

30 серп. 2020

Увага! Учасники освітнього процесу!

1 вересня розпочинається освітній процес в школі. Заклад гостинно відкриває 6 входів і виходів, де на дітей чекають їхні відремонтовані кабінети, в яких будуть перебувати учні тільки одного класу. Максимально розвантажена І зміна. Розведено в часі прибуття учнів до школи. Підготовлено схеми маршрутів у школу та по школі. Розроблено рекомендації для батьків, учнів та працівників школи. Все зроблено для того, щоб захистити Вас та оточуючих. Допоможіть у цьому нам: дотримуйтесь простих правил безпеки та Тимчасових рекомендацій!!!!! І збережемо життя один одного.
29 серп. 2020

Історія України!

Історія України за 10 хвилин! Коротко, змістовно, доступно, цікаво, правдиво. Корисно читати, дивитись, слухати, памятати, знати, розказувати всім!
28 серп. 2020

Режим роботи закладу!

Розклад роботи закладу на 2020/2021 навчальний рік та структура навчального року
28 серп. 2020

Робота закладу в період карантину!

Заклад освіти розпочинає освітній процес з 1 вересня. Виходячи з особливої ситуації, розписаний Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. Ми створили максимальні умови для безпечного перебування дітей у школі враховуючи всі рекомендації МОН та МОЗ України. Просимо врахувати всі рекомендації та їх дотримуватись.
23 серп. 2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

13 вер. 2020
Зміни до ЗНО!
12 вер. 2020
Я люблю Білу Церкву!
9 вер. 2020
Освітній процес на період карантину!