Ми не маємо права забути …Конкурс «Новорічна композиція»День  Гідності  та СвободиБезпека дорожнього руху – це життя !Увага!!! Корисна інформація для педагогів природничих наук та класних керівниківПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ«Рідна мова чиста, як роса»Шкільний конкурс «Паперова країна»

21 жовт. 2016

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

ВИХОВНА ГОДИНА у 2-Д класі "Я ІЗ КНИЖКОЮ ДРУЖУ"
19 жовт. 2016

Виховна година "Українське козацтво - гордість нації"

18.10.16 у 8-Б класі класний керівник Рябушенко Наталія Василівна провела виховну годину у формі історичного квесту на тему: "Українське козацтво - гордість нації", приурочена Дню захисника Вітчизни.
12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!
21 вер. 2016

День Миру

Традиційно 21 вересня в нашій школі проходить конкурс до Дня Миру.

1 груд. 2021
Вітаємо переможців конкурсів !!!
Вітаємо переможницю конкурсу «Паперова країна»: НЕПОЧАТЕНКО Аріну (2-А) - І місце ! Вітаємо призера конкурсу читців-декламаторів «Зачаруй мене розмовою – українською мовою»: ЖУК Марію (2-Г) - ІІ місце !
26 лист. 2021
Ми не маємо права забути …
Пам`ять - нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами: 1921-1922, 1932-1933, 1947 років.
22 лист. 2021
Конкурс «Новорічна композиція»
Кожного року в БЗШ № 17 проходить шкільний конкурс «Новорічна композиція». Цьогорічна шкільна експозиція учнівських робіт переносить нас у чарівний світ казки. Ці роботи створюють неповторний настрій у передчутті чудового, казкового Нового року, який принесе радість, здоров`я і затишок у кожні домівки.

Дистанційна освіта на Класній оцінці