ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

27 жовт. 2016

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26.10.2016 року в школі відбулися педагогічні читання "Компетентнісний підхід - переорієнтація на результат"

Психолого-педагогічний семінар

25 жовтня 2016 року практичним психологом школи Гордієнко О.П. був проведений психолого-педагогічний семінар з проблеми "Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоровя вчителя"
25 жовт. 2016

Я із книжкою дружу!

Виховна година "Я із книжкою дружу".
24 жовт. 2016

21.10.16 стартував І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), для учнів 7 класів.
21 жовт. 2016

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

ВИХОВНА ГОДИНА у 2-Д класі "Я ІЗ КНИЖКОЮ ДРУЖУ"
19 жовт. 2016

Виховна година "Українське козацтво - гордість нації"

18.10.16 у 8-Б класі класний керівник Рябушенко Наталія Василівна провела виховну годину у формі історичного квесту на тему: "Українське козацтво - гордість нації", приурочена Дню захисника Вітчизни.
12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!
21 вер. 2016

День Миру

Традиційно 21 вересня в нашій школі проходить конкурс до Дня Миру.

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)