«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!!

12 бер. 2019

«Вітаємо Вас, любі жінки!»

«Вітаємо Вас, любі жінки!» - з такими словами учні нашої школи вітали дорогих жінок – учителів.
6 бер. 2019

МІСЬКИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ

НАША ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ "ТАРАСОВІ ДУМКИ БУДУТЬ ЖИТИ ВІКИ"
21 лют. 2019

"Той, що пройшов крізь вогонь"

У дні п'ятої річниці пам'ятних подій 18-20 лютого у нашій школі відбулася зустріч учнівських колективів з Героєм Майдану "Той, що пройшов крізь вогонь" Дячуком Віталієм Сергійовичем. Присутні уважно слухали розповідь про історичні лютневі події, учасником яких був наш гість. Віталій Дячук є також сином вчителя історії і права Дячук Любові Михайлівни.

Мова – коштовний скарб народу

21 лютого 2000 року в Парижі (ЮНЕСКО) вперше відзначили Міжнародний день рідної мови. В Україні свято рідної мови запровадили у 2012 році. Глибокі знання рідної мови, досконале володіння нею – одна з важливих ознак високої культури й освіченості людини. Кожному народові дорога його мова. Без мови не може існувати народ, його культура.
20 лют. 2019

Семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ»

19 лютого 2019 року у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №17 відбувся семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ».

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

5 років минуло, як Україна прощалася із загиблими на Майдані. Згідно з Указом президента України 20 лютого оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

Випускникам!

Триває реєстрація на ЗНО - 2019!!!
14 лют. 2019

Вітаємо з перемогою у сорок шостому інтелектуальному Міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учасники до 18 років" (ІІІ місце) учня 9-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА. Бажаємо нових перемог та досягнень !!!!!
11 лют. 2019

Вітаємо з перемогою!

У XVIII обласному конкурсі робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю" учасниця нашої школи Бахмач А. під керівництвом Совенко В.В. посіла ІІ місце!
7 лют. 2019

Ми пишаємося вами!

У міському етапі Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти" наші учні увійшли до трійки переможців у віковій категорії 1-4 класи.

12 бер. 2019

«Вітаємо Вас, любі жінки!»

6 бер. 2019

МІСЬКИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ

НАША ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ "ТАРАСОВІ ДУМКИ БУДУТЬ ЖИТИ ВІКИ"
21 лют. 2019

"Той, що пройшов крізь вогонь"

Мова – коштовний скарб народу

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Випускникам!

Триває реєстрація на ЗНО - 2019!!!

11 лют. 2019

Вітаємо з перемогою!

7 лют. 2019

Ми пишаємося вами!

23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .
19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.