Всесвітня акція “Запали свічку пам'яті”

23 лист. 2018
У нашій школі пройшли жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 р.р. З 19.11 по 23.11.2018 року на уроках історії вчителі провели бесіди з учнями 8-11-х класів про жахливі події 1932-1933 р., класні керівники провели урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…». Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались.

У всіх класах пройшла  акція «Запали свічку» та було вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Учні 3-А та 3-Г класів виготовили панно «Не забудь!», де квітка незабудька нагадує нам – не забувати жертв, які загинули на території України штучно стровореною голодною смертю. Учні 10-11 класів виготовили ряд тематичних газет. У 8-А, 11-А класі був проведений урок-реквієм. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних...