Міста Героїв. Перемоги України у війні

19 квіт. 2024
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».

Урок, відданий пам'яті та героїзму, набуває особливого значення, коли він присвячений містам, які стали символами відваги та відданості. Учениці 10-Б класу взяли на себе важке завдання – провести просвітницький урок своїх однолітків про Ірпінь та Бородянку, про міста, що пережили випробування вогнем війни, але зуміли відзначитися своєю непохитною вірою та відвагою.

Ірпінь – символ сили

Урок розпочався з історичного огляду Ірпеня, міста, що розташоване в передмісті Києва. Боднарюк Уляна поділилися фактами про багатовікову історію міста, його роль у розвитку культури та економіки регіону. Однак, основна увага була приділена подіям останніх років - обороні Ірпеня від рашистів і розповіді про звірства окупантів.

Учасники уроку згадали героїчний опір місцевих мешканців, які разом з військовими відстоювали своє місто від окупації. Завдяки їхній спільній дії та непохитній вірі в перемогу, Ірпінь став одним із символом сили українців.

Бородянка – місто символів, місто відваги

Друга частина уроку була присвячена місту Бородянка, що знаходиться в Київській області. Ройова рою «Грозові крила» Сидоренко Софія нагадала про те, як це маленьке містечко перетворилося на бойову фортецю під час війни. Своєю відвагою місцеві жителі захищали свої домівки від ворога.

На уроці було зазначено, що Бородянка стала не лише місцем важливих воєнних подій, але й символом відваги та стійкості українського народу.

Учні 10-Б класу завершили свій урок закликом до вшанування пам'яті героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Вони закликали своїх однолітків пам'ятати про подвиги усіх Героїв і Героїнь, що боролися і продовжують боротьбу за життя країни.

Урок із циклу «Міста Героїв. Перемоги України у війні» став не лише можливістю згадати подвиги минулого, але й спонукає до рішучих дій у сьогоденні. Його учасники переконані, що лише пам'ять про минуле дозволить зберегти мир у майбутньому.

Слава Україні! Разом до перемоги!