Волонтери - люди доброї волі

29 лист. 2018
5-го грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Слово "волонтер" означає діяльність на основі доброї волі. Тому все більше і більше людей долучається до волонтерської справи.

Вже не перший рік наші учні є саме такими людьми, які завжди готові прийти на допомогу.

Клуб лідерів "Волонтер" зібрав теплі речі для дітей Попасної, які потребують допомоги в зимовий період. А з 03 грудня по 07 грудня діти проведуть благодійні ярмарки до дня Святого Миколая, щоб привітати наших воїнів-захисників, які стоять на кордоні нашої країни. "Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає" з такими словами-оберігом кожного року звертаються учні нашої школи до воїнів, вітаючи їх зі святом.