Квест «Козацькі забави»Спортивні  заходи до святКонкурс  малюнків з образотворчого мистецтва   «Професія моїх батьків»Правовий  квест Звіт  рою  8-А класу про  літню подорож  Карпатами                                        Учителю!  Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!    «Монетки  дітям»Година психолога для учнів 3-А  класу

4 лист. 2016

ЗНО і ДПА 2017!

Міністерство освіти нещодавно затвердило порядок проходження ДПА, ЗНО та деякі особливості вступу в 2017 році. Розповідаємо про усі деталі вступної кампанії: коли буде ЗНО та ДПА-2017, початок реєстрації та пробне ЗНО, які предмети потрібно здавати і документи подавати, що таке пріоритетність, як визначити конкурсний бал та чи будуть тести з ДПА у ЗНО.
28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.
27 жовт. 2016

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26.10.2016 року в школі відбулися педагогічні читання "Компетентнісний підхід - переорієнтація на результат"

Психолого-педагогічний семінар

25 жовтня 2016 року практичним психологом школи Гордієнко О.П. був проведений психолого-педагогічний семінар з проблеми "Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоровя вчителя"
25 жовт. 2016

Я із книжкою дружу!

Виховна година "Я із книжкою дружу".
24 жовт. 2016

21.10.16 стартував І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), для учнів 7 класів.
21 жовт. 2016

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

ВИХОВНА ГОДИНА у 2-Д класі "Я ІЗ КНИЖКОЮ ДРУЖУ"
19 жовт. 2016

Виховна година "Українське козацтво - гордість нації"

18.10.16 у 8-Б класі класний керівник Рябушенко Наталія Василівна провела виховну годину у формі історичного квесту на тему: "Українське козацтво - гордість нації", приурочена Дню захисника Вітчизни.

12 жовт. 2021
Квест «Козацькі забави»
В рамках Святкування Дня українського козацтва у Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ст. №17 був проведений квест «Козацькі забави» для учнів 4 класів (А,Б,Г,Д) під керівництвом вчителя мистецтва Мітлицької Віталії Володимирівни.
8 жовт. 2021
Спортивні заходи до свят
До Дня захисника України та українського козацтва учителями фізичної підготовки (БЗШ №17) проведено ряд заходів з вихованцями школи. Вчитель Пилипенко В.П. провів турнір з волейболу серед роїв 9-х класів.
8 жовт. 2021
Конкурс малюнків з образотворчого мистецтва «Професія моїх батьків»
З метою активізації ролі дитини в процесі професійного пізнання та формування позитивних життєвих цінностей в школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс «Професія моїх батьків».