Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

13 груд. 2018

«Вечорниці на Андрія» у 3-Г класі

Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Так, 13 грудня відбулося народознавче свято у 3-Г класі «Вечорниці на Андрія». До свого родинного свята учні так наполегливо і старанно готувалися, що приємно здивували своїх батьків, які відкрили у своїх дітях нові таланти.
11 груд. 2018

Конкурс малюнків "Стежками Каменяра"

У школі відбувся конкурс малюнків до дня народження Івана Франка "Стежками Каменяра", у якому взяли участь: 4-В, 4-Д, 5-А, 5-Б, 6-А, 6-В, 7-В, 9-В, 8-Г, 11-А, 11-Б класи.
8 груд. 2018

Захоплюючі вихідні

Учні 3-А та 3-Г класів відвідали фабрику ялинкових прикрас, де мали змогу подивитися на диво створення ялинкової іграшки від скляної палички до фантастично-розмальованого шедевру. Діти поринули у світ новорічної казки, яка не можлива без красуні-ялинки та різноманітних ялинкових прикрас.
7 груд. 2018

Ось і закінчилася благодійна акція

Благодійна акція до Дня Святого миколая закінчилася напередодні Дня Збройних сил України.
6 груд. 2018

Відкриття виставки «Новорічна композиція» в Центрі еколого-натуралістичної творчості

За вікном перші зимові дні. Усе довкола вкрито білим, пухнастим снігом. Зима надихає, сповнює бажанням творити, дарує святковий настрій. Саме в такий – сповнений святкового настрою день – 5 грудня 2018 року в приміщенні Центру еколого-натуралістичної творчості відбулося відкриття виставки «Новорічна композиція» та нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
6 груд. 2018

Вітаємо призерів ІІ етапу ВСУО з географії учницю 11-А класу Бахмач Анну, учня 9-А класу Саражинського Богдана та керівника Совенко Віру Віталіївну.
6 груд. 2018

Вітаємо призерів ІІ етапу ВСУО з хімії учня 11-Б класу Діденка Максима, учня 9-А класу Саражинського Богдана, ученицю 7-Б класу Руденко вероніку та керівника Шаповал Олесю Григорівну.
3 груд. 2018

Твори добро!

Ось і збігає час, відведений для 2018 року. Ніби вчора ми зустрічали весну, чекали літечка, раділи осені. А нині вже стоїмо на порозі грудневих свят. Одним з них, особливим, є 19 грудня – день Святого Миколая. Святий отець Миколай здавна користувався великою пошаною нашого народу. Тому 3 грудня 2018 року учні 1-11 класів БЗШ №17 розпочали благодійну ярмарку, присвячену Святому Миколаю.
29 лист. 2018

Волонтери - люди доброї волі

5-го грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Слово "волонтер" означає діяльність на основі доброї волі. Тому все більше і більше людей долучається до волонтерської справи.
28 лист. 2018

Вітаємо призерів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика учня 4-Д класу Попелянця Анатолія (ІІ місце), ученицю 5-В класу Ткаченко Аліну (ІІІ місце), учня 10-Б класу Олефіренка Дмитра (ІІІ місце) та їх керівників Сороку О.М, Юрченко Н.М., Денисюк Н.В.

13 груд. 2018

«Вечорниці на Андрія» у 3-Г класі

11 груд. 2018

Конкурс малюнків "Стежками Каменяра"

8 груд. 2018

Захоплюючі вихідні

7 груд. 2018

Ось і закінчилася благодійна акція

3 груд. 2018

Твори добро!

29 лист. 2018

Волонтери - люди доброї волі

28 лист. 2018

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: