Привітання від 6-В!!!Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИОнлайн-етап військово-патріотичної гри "Джура" ("Сокіл").Презентація рою "Громовиця"Діяльність гуртка "БІСЕРОПЛЕТІННЯ"БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІМіський конкурс "Здорові діти-успішна країна!"

28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.
27 жовт. 2016

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26.10.2016 року в школі відбулися педагогічні читання "Компетентнісний підхід - переорієнтація на результат"

Психолого-педагогічний семінар

25 жовтня 2016 року практичним психологом школи Гордієнко О.П. був проведений психолого-педагогічний семінар з проблеми "Синдром професійного вигорання: як зберегти психоемоційне здоровя вчителя"
25 жовт. 2016

Я із книжкою дружу!

Виховна година "Я із книжкою дружу".
24 жовт. 2016

21.10.16 стартував І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), для учнів 7 класів.
21 жовт. 2016

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

ВИХОВНА ГОДИНА у 2-Д класі "Я ІЗ КНИЖКОЮ ДРУЖУ"
19 жовт. 2016

Виховна година "Українське козацтво - гордість нації"

18.10.16 у 8-Б класі класний керівник Рябушенко Наталія Василівна провела виховну годину у формі історичного квесту на тему: "Українське козацтво - гордість нації", приурочена Дню захисника Вітчизни.
12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!

Привітання від 6-В!!!
Міжнародне та локальне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. Його відзначають у різні дні у багатьох частинах світу, найчастіше в березні чи травні. Свято доповнює подібні урочистості на честь членів сім'ї, такі як День батька, День братів і сестер та День бабусь і дідусів. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Учні 6-В класу вітають своїх найрідніших зі святом....
7 трав. 2021
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)
07 травня 2021 року в нашому місті відбувся І міський етап військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), в якому взяв активну участь рій «Громовиця» БЗШ № 17 . До конкурсних змагань команда готувалась заздалегідь згідно Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»).
ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ