Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

9 лист. 2018

"Нетлінні письмена і вічна наша мова"

Літературно-музична композиція присвячена Дню української писемномті і мови на честь Літописця Нестора. 9 листопада 2018 року учні нашої школи, учителі, батьки зібралися у святковій залі з нагоди свята - вшанування рідного українського слова.

День української писемності та мови

9 листопада - День української писемності та мови. Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливіть зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.

Конкурс «Перлина Надросся» - свято професіоналізму та моди

08 листопада у ДВНЗ «Білоцерківський коледж сервісу та дизайну» відбувся ІІ регіональний конкурс молодих дизайнерів зачіски «Перлина Надросся».

КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ

ПЕРШЕ місце!
2 лист. 2018

Результати конкурсу "Твоє майбутнє - у твоїх руках"

У нашій школі відбувся конкурс учнівських малюнків "Твоє майбутнє- у твоїх руках". Конкурсанти-художники 4-11 класів брали активну участь у цьому заході.
28 жовт. 2018

День козацтва в 4-В

Класна година в 4-В класі, присвячена Дню українського козацтва.
26 жовт. 2018

Акція "ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ"

Подарунок від другокласників
25 жовт. 2018

Наша гордість!

25 жовтня у Білоцерківській спеціалізованій школі №1 був проведений відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу " Обери майбутнє" серед учнівських команд нашого міста. Програма виступу складалася з 3-ох конкурсів: "Візитівка", музичний конкурс "Реклама професій", конкурс капітанів.
23 жовт. 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

До 100-річчя з дня нородження Василя Сухомлинського
20 жовт. 2018

Героїв стежина від батька до сина

Учні 3 - А класу відвідали майстер-клас з виготовлення національно-патріотичних листівок у бібліотеці №4

9 лист. 2018

"Нетлінні письмена і вічна наша мова"

День української писемності та мови

Конкурс «Перлина Надросся» - свято професіоналізму та моди

КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ

ПЕРШЕ місце!
2 лист. 2018

Результати конкурсу "Твоє майбутнє - у твоїх руках"

28 жовт. 2018

День козацтва в 4-В

Класна година в 4-В класі, присвячена Дню українського козацтва.
26 жовт. 2018

Акція "ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ"

Подарунок від другокласників
25 жовт. 2018

Наша гордість!

23 жовт. 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

До 100-річчя з дня нородження Василя Сухомлинського
20 жовт. 2018

Героїв стежина від батька до сина

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: