Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

23 лист. 2018
23 листопада 2018 року рої 8-Г та 8-А класів (керівник Міщенко Н.О.) на базі БНВО "Звитяга" взяли участь у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Командир роти Ткаченко Ілля (8-Г клас) звітував Олійникову А.С.- викладачу предмету "Захист Вітчизни" про готовність рою до виконанння завдань.

На заході були присутні: Петрик Ю.Ф., Щербань Л.О., Дунаєва І.Л. та військові викладачі. Начальник управління освіти і науки Петрик Ю.Ф. привітав учасників та побажав їм успіхів у військовій підготовці, бути справжніми патріотами Батьківщини.

Потім почалася військова естафета. Наші учнів показали достатньо високий результат у цьому змаганні - 3хв 21с. Цікавим для дітей було практичне заняття "Основи військової підготовки" (керівник Бебко М.Є.) Стрільба по мішеням, одягання бронежилетів дало розуміння, що таке війна і наскільки тяжкий і відповідальний захист від агресора. І було приємно чути від майора Бебка М.Є. хороші слова на адресу наших учнів.

Практичні заняття "Основи медичних знань" проводила лікар Максимчук О.О. Учні вчилися надавати першу допомогу при опіках шкіри, вчились робити перев'язки, накладати шини при переломах та інше.

Слово "звитяга" означає перемога, тому хочеться побажати учням нашої школи великих перемог у військово-патріотичних заходах.