Тиждень правових знань

21 лист. 2018
З 19 листопада 2018 року у нашій школі відбувається тиждень правових знань, у якому беруть участь учні 1-11 класів. Класні керівники активно проводять виховні години на тему: «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки». Шкільне методичне об’єднання учителів історії та права відкрили тиждень правових знань виставкою газет, плакатів на історичну та правову тематику.

21 листопада 2018 року цікаво був проведений правовий квест «У пошуках громадського скарбу» учнями 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б класів. Учитель історії  Рябушенко Н.В. взяла за мету – формувати громадянську компетентність, виховання поваги до людської гідності, дотримання прав людини та розвиток інтелектуальних здібностей старшокласників.

Команди 10-х та 11-х класів під час квесту енергійно рухались за маршрутами станцій: «Історія прав людини», «Покоління прав людини», «Борці за права людини», «Загальна Декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», «Порушення прав людини», «Механізми захисту прав людини», «Знайди громадянський скарб людини».

На станціях  учні виконували завдання, щоб дізнатися букву ключового слова, яке і є «скарбом» кожної людини. Усі команди гідно пройшли 8 станцій, а переможцями стали учні 10-Б класу, з  чим ми їх і вітаємо!