"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!ВІТАЄМО !

Жінка великої душі і щирого серця

«Світло людського серця» - так можна сказати про Григор Світлану Степанівну, а маму наших учнів – Даніїла (3-А), Єлизавети (6-А) та сподіваємось майбутньої учениці – Діаночки. Світлана Степанівна – багатодітна мама. Старший її син студент-юрист. Мама є найбільшим авторитетом не тільки для своїх дітей, а й також для учнів нашої школи. Енергійна, творча, цілеспрямована вона постійно перебуває у вирі шкільних подій.

За підсумками І семестру

21 грудня 2018 року відбулось нагородження стипендіатів Благодійного Фонду "Майбутнє країни" за І семестр 2018/2019 навчального року. Ними стали САРАЖИНСЬКИЙ БОГДАН (9-А клас), ОЛЕФІРЕНКО ДМИТРО (10-Б клас) та БАХМАЧ АННА (11-А клас). Вітаємо учнів із цією почесною відзнакою та бажаємо яскравих здобутків у навчанні й надалі.

Креативна фотозона

У нашому класі було започатковано традицію прикрашати школу перед новорічними святами.
22 груд. 2018

«Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

Учасники клубу «Волонтери» Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 взяли активну участь у волонтерській акції міста «Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає».
20 груд. 2018

МАЙСТЕР-КЛАС "РІЗДВЯНИЙ АНГЕЛ"

Напередодні новорічних свят учні 4-Д класу власноруч виготовили паперову іграшку - оберіг.
19 груд. 2018

День Святого Миколая

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти із нетерпіння чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Не залишилися без уваги Миколая і учні нашої школи, до яких він завітав напередодні свята.

ІІ етап ВСУО

Вітаємо призера ІІ етапу ВСУО з фізики учня 7-В класу - Паламарчука Костянтина (ІІ місце) та керівника Мовчан Н.М.

Перемога наша!

Вітаємо з перемогою на І етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН учня 10-Б класу Желткова Данііла (І місце), ученицю 9-А класу Белозьорову Олександру (ІІІ місце) та їх керівників Злочевську Н.О. та Семененко Л.Є.

Зустріч із соціальним педагогом школи

У 2-Г класі відбулася зустріч із соціальним педагогом школи Безуглою Т.І.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС

Цей день нагадує нам про тих, хто рятував нашу землю від страшного лиха. У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь і 4528 наших земляків-білоцерківців.

Жінка великої душі і щирого серця

За підсумками І семестру

Креативна фотозона

22 груд. 2018

«Хай Ангел в День Святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

20 груд. 2018

МАЙСТЕР-КЛАС "РІЗДВЯНИЙ АНГЕЛ"

19 груд. 2018

День Святого Миколая

ІІ етап ВСУО

Перемога наша!

Зустріч із соціальним педагогом школи

У 2-Г класі відбулася зустріч із соціальним педагогом школи Безуглою Т.І.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС

23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.
11 бер. 2024
Шевченківські дні у ліцеї
«Наш незабутній Шевченко – Кобзар» під такою назвою в ліцеї №17 в рамках Шевченківських днів проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя і діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам` ять геніального українського поета.