"Дружба немає кордонів"

24 вер. 2018
Активно пройшли у нашій школі акції милосердя "Хай серце не втрачає доброти" та "У Попасну для малечі зберемо до школи речі". Зібрані канцтовари, спортивний інвентар та книги були передані дітям Попасної у День миру та завезені в 1-шу гімназію, де відбувся телеміст між учнями школи Попаснянського району та учнями нашого міста.

Учасниками цієї зустрічі були Петрик Ю.Ф., Щербань Л.О.,Смуток Б.М., Швецька І.В. та лідери учнівських самоврядувань. Нашу школу представляли: Старинець А., Слободенюк М., Котирло К..

Весело на музичній ноті розпочалася зустріч. З теплим словом до присутніх звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф..

Ведучою зустрічі була Швецька І.В., яка в ігровій формі вела діалог та разом з лідерами учнівського самоврядування будували символічний Будинок Миру, який так необхідний нашій країні.

Червоною стрічкою було основне в цій зустрічі - мир. і діти в ігрових завданнях з обох сторін висловлювались про мир:

"Мир - це щаслива Батьківщина"

"Мир - це спокій"

"Мир - запорука щасливого дитинства"

"Мир - це добрі стосунки між людьми"

І ми впевнені, що побудуємо міцний Будинок Миру на нашій українській землі.

На закінчення, під веселу музику, танцем дружби завершилась ця цікава зустріч і ніщо не завадить справі дружби та миру.