Новини з виборів 2018

28 вер. 2018
28 вересня в БЗШ №17 відбулися вибори Президента учнівського колективу школи. Учнівський колектив школи представив трьох кандидатів: Старинець Анастасію (10-А), Жицького Максима (10-Б) , Снаговського Андрія (10-Б).

До  виборів у Президенти школи  кандидати  готувались  заздалегідь. На  зустрічах  з  виборцями вони  розповідали про  свої  наміри  та  знайомили з  передвиборчою  програмою. Згідно  з  Положенням  про  вибори  було створено комісію  щодо  організації проведення виборів(реєстрація  кандидатів,  агітація  серед  учнів  5-11  класів  та графік  голосування).

28 вересня  о  08 годині  голова  виборчої  комісії  БЄЛОЗЬОРОВА Олександра ( 9-А), членами виборчої  комісії :  Мазко Н. (9-А),  Литвин  К. (9 -А), Коцюби А. (9-А)  та  спостерігачів:   Михайленко Ю. (10-А),  Котирло  К. (10-А), Іваніцької  М.( 10-Б) розпочали  роботу (опломбували 3  скриньки та  вкинули  контрольні листи). За  списками дільниця  налічувала  576  виборців відповідно члени  виборчої  комісії  отримали 576 бюлетенів.

Вибори  проходили  згідно з графіком.   Найактивніше проявили себе  виборці  9-А,5-А, 5-Б,7-В,  7-Б,6-Г, 8-В  класів.

О  14.00  робота  на  дільниці  була  завершена. Голова  виборчої  комісіі оголосила  про  завершення  роботи. Лічильна  комісія  в  складі :  Шерстюк Катерини (11-Б), Ісаєва Романа. (11-Б), Демської  Аліни  (11-Б ) приступили  до підрахунку  голосів  під  пильним  контролем  з  боку  спостерігачів  Котирло Каріни, Іваніцької Марії, Михайленко Юлії (10-А).

Після  підрахунку голосів  виявилося,що проголосували  329 виборців.   Більшість виборців  проголосували за СНАГОВСЬКОГО  Андрія (10-Б) , він  отримав  - 128 голосів .

Кандидат  СТАРИНЕЦЬ  Анастасія (10-А)  -  104 голоси, ЖИЦЬКИЙ Максим(10-Б)-97.

У  всіх  кандидатів  були однакові шанси  на перемогу. У  кожного кандидата були чудові  програми, які  неодмінно  будуть вдосконалюватись в життя  нашої  школи. Президент обраний,  тепер всі з нетерпінням чекають творчих  ідей в  житті школи.

Ми  віримо  в  тебе , Андрію !  Не  підведи  нас!