Семінар-практикум

26 вер. 2018
26.09.2018 року на базі Навчально-методичного центру психологічної служби управління і науки Білоцерківської міської ради практичним психологом БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 Гордієнко Оксаною Петрівною був проведений семінар-практикум з проблеми: " Психологічне супроводження адаптаційного періоду учнів 5 класів" для практичних психологів міста.

26.09.2018 року на базі Навчально-методичного центру психологічної служби управління і науки Білоцерківської міської ради практичним психологом БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 Гордієнко Оксаною Петрівною був проведений семінар-практикум з проблеми :

"Психологічне супроводження адаптаційного періоду учнів 5 класів" для практичних психологів міста.

Під час семінару учасники мали змогу ознайомитись із психологічними особливостями проходження адаптаційного періоду учнів 5 класів, причинами та труднощами періоду адаптації. Практичний психолог Гордієнко Оксана Петрівна поділилась досвідом своєї роботи щодо основних видів діяльності психолога із забезпечення успішної адаптації учнів 5 класів. В практичній частині семінару психологи міста працювали в групах, брали активну участь під час виконання інтерактивних вправ, що спрямовані на профілактику дезадаптації учнів даної вікової категорії. Ознайомились із рекомендаціями щодо використання отриманих компетенцій з даної теми під час психологічного супроводження учнів 5 класів в закладах освіти.