Старт міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура")

11 жовт. 2018
11 жовтня 2018 року на площі біля виконавчого комітету м.Біла Церква відбувся старт І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура").

Кожна школа нашого міста мала назву свого рою і гасло. Рій нашої школи: "Зарічанські шибайголови" , гасло: слава не вмре, не поляже, всьому світу лицарство козацьке покаже!.

Участь приймали: командири рою - Якубівський Владислав; Габрилевич Роман, Старинець Анастасія,  Бахмач Владислав, Слободянюк Марія, Котирло Карина, Михайленко Юлія.

Перед учасниками свята з творчим конкурсом " Впоряд" виступили переможці міського й обласного етапів та фіналісти Всеукраїнськокої  військово-патріотичної  дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура") рій "Нічна варта" Білоцерківської спеціалізованої школи.

Увазі учасників були запропоновані військові професії медиків, кінологів. Учні змогли спостерігати за роботою професіоналів і спробувати себе у різних професіях.

Фото: Баранова Вікторія