Запрошуємо до участі в акції!

25 вер. 2018
Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика» пропонує навчальним закладам вашого міста долучитись до заходів присвячених Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня 2018 р.)

Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика» пропонує навчальним закладам вашого міста долучитись до заходів присвячених Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня 2018 р.):

І.  1-4 жовтня 2018 року «Всеукраїнський урок доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Матеріали для проведення уроку викладені в методичному посібнику БО БФ «Щаслива лапа» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який можна завантажити за посиланням – goo.gl/kTBoVP. Посібник схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України №22.1/12-Г-454 від 02 липня 2018 року).

Після проведення «уроку доброти» з метою підведення підсумків заходу просимо до 09 жовтня 2018 року надіслати на електронну пошту [email protected] наступну інформацію: назва навчального закладу, місто, кількість проведених «уроків доброти» та фотографії процесу проведення.

За результатами проведення заходу Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня». Якщо навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення Всеукраїнського «уроку доброти», але й стати учасником встановлення рекорду та отримати сертифікат-учасника, необхідно:

1.      Заповнити заявку на участь у встановленні рекорду за посиланням (до 26.09.18 р.) – goo.gl/odfiLy.

2.     Провести «уроки доброти» 4 жовтня згідно з поданим в заявці розкладом.

3.     Зробити фотографії проведення уроків та надіслати їх на електронну адресу – [email protected] (до 05.10.18 р.).

Звертаємо Вашу увагу:

ü Умовою отримання друкованого сертифікату із зазначенням назви  навчального закладу є проведення 5-ти і більше «уроків доброти» в одній школі – 4 жовтня 2018 року.

Якщо в навчальному закладі буде проведено від 1 до 4 «уроків доброти», то сертифікат (електронного формату) отримає вчитель, який провів урок.

ü Від однієї школи подається одна заявка із зазначенням розкладу всіх "уроків доброти", які планується провести в навчальному закладі 4 жовтня 2018 року.

ü «Урок доброти» має проводитись з кожним класом окремо (30-40 учнів).

ІІ. Всеукраїнська благодійна акція «Happy Гав для Сірка» (з 04.10.18 по 19.10.18р.).

Суть акції: збір корму, круп і ліків для тварин, та передача зібраного до притулку чи зоозахисної організації, що діють у вашому місті.

В кінці акції на електронну пошту проекту «Біоетика» ([email protected]) надсилається інформація про результати (орієнтовна кількість зібраної допомоги в кг) з відповідними фото.

Результати акції будуть висвітлені на сайті Фонду та на сторінках в соціальних мережах.

Якщо навчальні заклади вашого міста виявлять бажання долучитись до акції та допомогти тваринам, повідомте нас, будь ласка.