Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

11 груд. 2019

Пртипожежна безпека!

9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому Борис Володимирович наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки працівниками школи та учнями, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи
9 груд. 2019

День української хустки

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"
6 груд. 2019

Година психолога з учнями 7-А класу: "Формування в дитини позитивної самооцінки"

Година психолога з учнями 7-А класу: " Формування в дитини позитивної самооцінки"
5 груд. 2019

Його Величність - Талант!

У БЗШ №17 між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей.
4 груд. 2019

Психологічний практикум з учнями 8 класів: "Будуємо дім без насильства"

Не дай СНІДу шанс!

Проведено інформаційні п’ятихвилинки в 5-11 класах на тему «Не дай СНІДу шанс!»
2 груд. 2019

21 листопада - День Гідності та Свободи.

В цей день у школі БЗШ№17 відбувся відеомарафон «Я гідний того, щоб мене почули» який підготували учні нашої школи.
2 груд. 2019

21 листопада - Міжнародний день відмови від паління.

Інформаційна п'ятихвилинка про шкідливість тютюнопаління в БЗШ №17
28 лист. 2019

Всесвітній день прав дитини

До цього дня ретельно готувалися лідери шкіл міста . Діти отримали завдання на сайті міської ради та познайомились з роботою та функціями відділів міськивиконкому.
25 лист. 2019

Виставка робіт з графіки та живопису "Чарівна палітра"

Виставка «Чарівна палітра» допомогла нам зрозуміти, що наша школа наповнена справжніми художніми талантами та майбутніх митців в ній набагато більше, ніж ми думали!

11 груд. 2019

Пртипожежна безпека!

9 груд. 2019

День української хустки

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"
6 груд. 2019

5 груд. 2019

Його Величність - Талант!

У БЗШ №17 між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей.
4 груд. 2019

Психологічний практикум з учнями 8 класів: "Будуємо дім без насильства"

Не дай СНІДу шанс!

Проведено інформаційні п’ятихвилинки в 5-11 класах на тему «Не дай СНІДу шанс!»
2 груд. 2019

21 листопада - День Гідності та Свободи.

2 груд. 2019

21 листопада - Міжнародний день відмови від паління.

Інформаційна п'ятихвилинка про шкідливість тютюнопаління в БЗШ №17
28 лист. 2019

Всесвітній день прав дитини

25 лист. 2019

Виставка робіт з графіки та живопису "Чарівна палітра"

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .