«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!!

16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

Сьогодні, 16 травня, учні 11-х класів взяли участь в акції "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Український народ дуже мудрий. Він має свої традиції, святині, духовні обереги. Серед усіх святинь найпочесніше місце посідає Мати.

Козацька весна

Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.
3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.
26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
25 квіт. 2019

Вітаємо Костенко Марію ученицю 8-В класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", у номінації "Краща фоторобота" (керівник Костенко Т.Д.)
24 квіт. 2019

Вітаємо ученицю 11-Б класу Берулаву Ліану з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі присвяченому творчості Ліни Костенко "Поезія - це дотик до душі" та керівника Денисюк Н.В.

Великодній тиждень добра

Одне з найвеличніших у християнстві свят - Великдень. До цього свята проходить міська благодійна акція "Великодній кошик добра воїнам ООС"
22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Джури рою "Громовиця" з 6-го класу є членами гуртка "Лісівники-дендрологи". Щороку роботи гуртківців отримують призове ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Ліси для нащадків", а також отримував відзнаки НЕНЦ.
18 квіт. 2019

Виставка до Великодня

У школі відбулася виставка робіт гуртківців. Учні презентували більше 15 картин.

16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Козацька весна

3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

25 квіт. 2019

24 квіт. 2019

Великодній тиждень добра

22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

18 квіт. 2019

Виставка до Великодня

23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .
19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.