Виставка робіт з графіки та живопису "Чарівна палітра"

25 лист. 2019
Виставка «Чарівна палітра» допомогла нам зрозуміти, що наша школа наповнена справжніми художніми талантами та майбутніх митців в ній набагато більше, ніж ми думали!

21 листопада 2019 року в нашій школі (БЗШ№17) розпочалась виставка дитячих робіт з графіки та живопису для 4-9 класів «Чарівна палітра».

Учні із задоволенням взяли участь у конкурсі. Юні митці створювали пейзажі, натюрморти, портрети, ілюстрації та силуетні композиції.

Роботи Кирилкової Софії 4-Б, Чернецької Каріни 6-В та Костюченко Валерії 9-В  відправились на міську виставку. Учні показали високий рівень своєї художньої майстерності,  володіння графікою та живописом.

Активну участь у виставці взяли вихованці шкільного гуртка образотворчого мистецтва «Лорикет», чиї здібності вражають та змушують милуватися кожного, хто бачить їхні живописні картини.

Учасниками стали : Петришен Софія 4-Б, Ткаченко Аліна 6-В, Рубець Анна 9-В, Потужня Вікторія 4-В, Дучева Віталіна 6-В, Сокол Ірина 7-Б та Баурда Єва 6-В.

Знайти цей прекрасний куточок дитячої творчості  можна у вестибюлі школи.