Пртипожежна безпека!

11 груд. 2019
9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому Борис Володимирович наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки працівниками школи та учнями, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи

9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки усіма учасниками освітнього процесу, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи. Директор зобовязав класних керівників провести інструктажі з пожежної безпеки  серед учнів школи.