Його Величність - Талант!

5 груд. 2019
У БЗШ №17 між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей.

Його Величність  - ТАЛАНТ»

04.12. 2019 р. у школі (БЗШ№17) між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей. Учасники конкурсу: Лавренюк  В. (Попелянець А.) – 5-Г, Кобринець А, Сербіна К. – 5-В, Погосян К,Бандевич В, - 6-Б  та Нестеренко Д. (6-А) учні продемонстрували свої здібності.

Активну участь в проведенні конкурсу взяли учні 8-В класу : Ліченко Д, Дідич М., Ходаківська В. та особливо потрібно відмітити ведучих 5-Б класу Шестозуба Назара та Титаренко Анастасію .

Прийшли привітати конкурсантів творча група 4-7-их класів під керівництвом Григор Світлани Степанівни.

Конкурсанти сподобались глядачам . Особливо були відмічені  «Його Величність – Талант» Нестеренко Даря (6-А), Сербіна Крістіна (5-В), Кобринець Ангеліна (5-В).

Всі учасники були нагороджені грамотами.