Всесвітній день прав дитини

28 лист. 2019
До цього дня ретельно готувалися лідери шкіл міста . Діти отримали завдання на сайті міської ради та познайомились з роботою та функціями відділів міськивиконкому.

Всесвітній день прав дитини

20 листопада 2019 року країна відзначала  Всесвітній день прав дітей та 30-ти річчя Конституції ООН про права дитини.

Лідери нашої школи (БЗШ №17) Скаговський А., Жицький М.,  підготували  пропозиції щодо створення та реалізації проектів, акцій відповідно до відділів  «Благоустрій міста»  та «Охорона навколишнього середовища».

На початку зустрічі секретар міськради Кошель В.О ознайомив лідерів з структурою закладу  та відділами, розповів про функціональні обов’язки представників.

Потім учасників запросили в сесійну залу, де їх привітно зустрів голова міської ради Дикий.Г.А. Він ознайомив з порядком роботи сесійних засідань. І «сесія» розпочалась, в ході якої був обраний «голова», «секретар»  та присутні «депутати».

Так наші лідери Снаговський А. (11-Б) та Жицький М. (11-Б) взяли активну участь  у обговоренні. «Депутат»  Снаговський А. був запрошений до трибуни, аби змоделювати презентацію проекту.

У свою чергу Жицький М.  задав декілька влучних питань до міського голови з приводу нової освітньої реформи.

«Сесія» відбулась за допомогою  голови мерії . Діти відчули яка серйозна відповідальність лежить на плечах людини, скільки треба мати сил, знань, витримки, щоб служити громадянам нашого міста.

Вважаємо, що лідери шкіл надовго запам’ятають цей день.