Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

19 лист. 2019

Вступ до ВНЗ!

Функціонує міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua . Це Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів. Пошукова система, яка спеціалізується на пропозиціях навчальних закладів щодо навчання, надає консультації з питань вступу.
18 лист. 2019

Вітаємо призерів ІІ етапу Х міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка учня 10-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІ місце) та керівника Совенко В.В. та ученицю 5-Б класу ТІМЛЕНКО СОФІЮ і її керівника Черниш О.М.
15 лист. 2019

Міс Творчість - 2019

За результатами конкурсу – всі учасниці були нагороджені грамотами, Дідич Маргарита мала виграш в номінації «Міс витонченість» .

ІІ етап ВСУО!

Вітаємо з перемогою на ІІ етапі ВСУО з екології учня 11-Б класу ЖЕЛТКОВА ДАНІЇЛА (І місце) та з трудового навчання учня 9-В класу Дрозденка Вячеслава та їх керівників Злочевську Н.О. та Ткач Н.М.

Наш чемпіон!

Учень 10-А класу САРАЖИНСЬКИЙ БОГДАН став переможцем у сорок восьмому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учні до 18-ти років" з результатом 59,3 правильних відповідей та нагороджений грамотою Чемпіона, а також нагороджений дипломом за одну з кращих робіт (шосте місце) у сорок девятому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"
9 лист. 2019

9 листопада - День української мови та писемності!

День української писемності та мови щорічно відзначається в Україні 9 листопада. Учні нашої школи висловили власні думки з питання "Чому я розмовляю українською мовою?"Ми вважаємо, що кожен українець повинен вміти розмовляти рідною мовою. Підтримуєте?
8 лист. 2019

Танцювальний марафон

8 листопада 2019 року в нашій школі (БЗШ№17) відбувся «Танцювальний марафон», який ми присвятили дню танців.
7 лист. 2019

Молитва за дітей-сиріт

Всі разом створили коло і діти випустили в небо свої кульки із записками-бажаннями до Небесного Творця.
4 лист. 2019

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - 2019

Розуміючи цінність рідної мови, присутні впевнились в тому, що вивчати мову можна з цікавістю.
1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Яковича Франка "Великий Каменяр" ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію

19 лист. 2019

Вступ до ВНЗ!

18 лист. 2019

15 лист. 2019

Міс Творчість - 2019

ІІ етап ВСУО!

Наш чемпіон!

9 лист. 2019

9 листопада - День української мови та писемності!

8 лист. 2019

Танцювальний марафон

7 лист. 2019

Молитва за дітей-сиріт

4 лист. 2019

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - 2019

1 лист. 2019

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: