Зміни  до ЗНО!Я люблю  Білу Церкву!Освітній процес на період карантину!ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!Особливості організації освітнього процесуУвага! Учасники освітнього процесу!Історія України!Режим роботи закладу!

20 бер. 2017

Екскурсія до перлини Поділля

Учні 4-В та 4-Г класів (вчителі Кочерга Л.Г. і Чуприна В.М.) відвідали місто-парк Вінницю.
17 бер. 2017

100 років Українській національній революції

17.03.2017 року в рамках відзначення 100-річчя Української національної революції в БЗШ №17 відбулася конференція «Українська національна революція (1917-1921): досягнення, уроки, значення», яку підготували та провели учні 11-А й 11-Б класів під керівництвом учителя історії Дячук Л.М.
17 бер. 2017

Плетіння декоративних кошиків з газетної лози

Немає нічого кращого, чим річ, зроблена своїми руками. Учні нашої школи Кузнєцов Андрій (7-В клас) та Саражинський Богдан (7-А клас) власноруч виготовили декоративні кошики з газетної лози. (Керівник робіт Піщанська-Троцька В.А)
13 бер. 2017

Нове свято: 14 березня - День українського добровольця

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Пам'яті Шевченка

На честь народження великого Кобзаря

День Державного Гімну України

10.03.2017 року в БЗШ №17 всі учні школи заспівали Державний Гімн України, виконуючи його, ми вкотре підтверджуємо, що, єднаючись, здобудемо перемогу над усіма ворогами.

Маловідомими сторінками життя Т.Г.Шевченка

Сьогодні, 10 березня, у рамках проведення Шевченківського тижня у БЗШ №17 учні 9-А,Б класів підготували літературно-музичну композицію «Жінки у драмі кохання Тараса Шевченка». Перевтілення у Шевченкових героїнь, читання поетичних творів, музичний супровід – все це зробило свято душевним і неповторним.
9 бер. 2017

Свято весни

Вітання для дівчаток
9 бер. 2017

Не забудьте пом'янути…

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті просяє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.
8 бер. 2017

СВЯТО ВЕСНИ

З початком весни приходить на землю Міжнародний жіночий день – свято прекрасних і чарівних, сильних і слабких, чуйних та ніжних жінок. 7 березня 2017 року в БЗШ №17 відбувся святковий концерт «Я вірю, всі жінки прекрасні…». Учні школи подарували чудовий настрій всім глядачам. Своїми поезіями, театральними постановками, піснями вони вітали мам, бабусь, сестричок, учителів та від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

13 вер. 2020
Зміни до ЗНО!
У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020
Я люблю Білу Церкву!
Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020
Освітній процес на період карантину!
Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.