Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!

День вишиванки

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!
16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

Сьогодні, 16 травня, учні 11-х класів взяли участь в акції "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Український народ дуже мудрий. Він має свої традиції, святині, духовні обереги. Серед усіх святинь найпочесніше місце посідає Мати.

Козацька весна

Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.
3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.
26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
25 квіт. 2019

Вітаємо Костенко Марію ученицю 8-В класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", у номінації "Краща фоторобота" (керівник Костенко Т.Д.)
24 квіт. 2019

Вітаємо ученицю 11-Б класу Берулаву Ліану з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі присвяченому творчості Ліни Костенко "Поезія - це дотик до душі" та керівника Денисюк Н.В.

Великодній тиждень добра

Одне з найвеличніших у християнстві свят - Великдень. До цього свята проходить міська благодійна акція "Великодній кошик добра воїнам ООС"
22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Джури рою "Громовиця" з 6-го класу є членами гуртка "Лісівники-дендрологи". Щороку роботи гуртківців отримують призове ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Ліси для нащадків", а також отримував відзнаки НЕНЦ.

День вишиванки

16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Козацька весна

3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

25 квіт. 2019

24 квіт. 2019

Великодній тиждень добра

22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети !
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»
23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.