ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

30 бер. 2017

Урок творчості

майструємо своїми руками
23 бер. 2017

Виставка методичних напрацювань

В рамках фестивалю шкільних гуртків у БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 20.03. по 25.03 2017 року відбулася виставка методичних напрацювань тренінгового курсу сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя, керівника гуртка Гордієнко Оксани Петрівни . Виставка проходила з метою поінформованості та зацікавленості учнів даним курсом в позаурочний час .
21 бер. 2017

Виставка методичних матеріалів

Виставка-презентація дидактичних і методичних напрацювань учителів початкових класів міста
21 бер. 2017

Засідання вчителів іноземної мови

21.03. 2017 року вчителі іноземної мови БЗШ№17 взяли участь у міських секційних зборах. У рамках заходу проходила виставка напрацювань вчителів англійської мови.
20 бер. 2017

Наші цікаві канікули

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас (с. Луб"янка, що під Гостомелем).
20 бер. 2017

Екскурсія до перлини Поділля

Учні 4-В та 4-Г класів (вчителі Кочерга Л.Г. і Чуприна В.М.) відвідали місто-парк Вінницю.
17 бер. 2017

100 років Українській національній революції

17.03.2017 року в рамках відзначення 100-річчя Української національної революції в БЗШ №17 відбулася конференція «Українська національна революція (1917-1921): досягнення, уроки, значення», яку підготували та провели учні 11-А й 11-Б класів під керівництвом учителя історії Дячук Л.М.
17 бер. 2017

Плетіння декоративних кошиків з газетної лози

Немає нічого кращого, чим річ, зроблена своїми руками. Учні нашої школи Кузнєцов Андрій (7-В клас) та Саражинський Богдан (7-А клас) власноруч виготовили декоративні кошики з газетної лози. (Керівник робіт Піщанська-Троцька В.А)
13 бер. 2017

Нове свято: 14 березня - День українського добровольця

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.
10 бер. 2017

Пам'яті Шевченка

На честь народження великого Кобзаря

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)