Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою призерів конкурсу юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку" - авторів власних поетичних творів - учнів 5-В класу Кобринець Ангеліну та Мазура Максима, ученицю 7-В класу Козак Афіну
28 жовт. 2019

"Напишу свої рядочки на осінньому листочку..."

Юні поети БЗШ №17 стали призерами, змагаючись у творчому конкурсі!

Міський форум екотрансформації "МОЛОДЬ У ДІЇ

Ні відкритті форуму дефілювали наші учні в незвичайних образах.
23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.
11 жовт. 2019

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу!

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу серед учнів! Жодної показки — це круто!
4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!

З професійним святом!

04 жовтня, ранок. У вестибюлі школи зібрались святково одягненні учні, батьки, вчителі. Адже сьогодні передсвятковий день- День працівника освіти.

1 лист. 2019

28 жовт. 2019

"Напишу свої рядочки на осінньому листочку..."

Юні поети БЗШ №17 стали призерами, змагаючись у творчому конкурсі!

Міський форум екотрансформації "МОЛОДЬ У ДІЇ

Ні відкритті форуму дефілювали наші учні в незвичайних образах.
23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.
11 жовт. 2019

4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!

З професійним святом!

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: