Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

22 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

Вітаємо з новою перемогою на ІІ етапі ВСУО з російської мови учня 8-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ місце) та керівника Лукіянчука А.А.
20 груд. 2017

Результати конкурсів!

Підведено підсумки конкурсів дитячої творчості і роботи переможців передано для участі у міському етапі конкурсів.

Казковий бал добрих справ

19 грудня відбулося театралізоване дійство «Казковий бал добрих справ» до Дня Святого Миколая для учнів 5-8 класів.

Шкільна ялинка

19 грудня відбулося відкриття шкільної ялинки. Щоб прикрасити лісову красуню, працював увесь учнівський колектив школи впродовж трьох тижнів.
18 груд. 2017

МАН

Вітаємо з перемогою учня 11 класу ШПИЛЬОВОГО РОМАНА - призера (ІІІ місце) ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції "Прикладна математика" та керівника Пономар В.С.
15 груд. 2017

Нові перемоги

Вітаємо з перемогою призерів ІІ етапу ВСУО з фізики учня 7-А класу Редька Михайла (ІІ місце) та учня 11 класу Шпильового Романа (ІІІ місце) та їх керівника Мовчан Н.М.
14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

У школі пройшли спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 2-А і 2-Г класів.

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров'я, ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи.
13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права у БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 було проведено ряд заходів.
11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці, які супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

22 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

20 груд. 2017

Результати конкурсів!

Казковий бал добрих справ

Шкільна ялинка

18 груд. 2017

МАН

15 груд. 2017

Нові перемоги

14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .