Всеукраїнський тиждень права

13 груд. 2017
У рамках Всеукраїнського тижня права у БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 було проведено ряд заходів.

06.12.2017 р. практичним - психологом  Гордієнко О .П.  проведено психологічний   практикум для учнів 5-А та 5-Б класів « Кодекс честі учня. Права та  обов’язки»,  метою якого було ознайомлення  школярів з їхніми правами та обов’язками,  визначеними Конвенцією ООН про права дитини.

06.12.2017 р. соціальним педагогом  Безуглою Т. І. проведено  з учнями 6-х класів  виховний захід з елементами тренінгу  «Права і обов’язки учнів», на якому  школярам ще раз було наголошено, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки.

08.12.2017р. вчителем історії, правознавства та етики Дячук Л. М. була проведена година спілкування « Знаємо свої права – виконуємо обов’язки ». У заході  взяли участь учні  5-Б, 6-В, 7-В класів. У ході заняття  було  зазначено, що першим кодифікованим правом на теренах України була «Руська правда», яка лягла в основу законодавства Європейських держав. Школярі  зробили висновок, що потрібно знати свої права для того щоб вміти їх захищати. На завершення заходу була проведена вікторина на знання прав  та обов’язків  учнів.

08.12.2007 р.  вчителем історії та  правознавства  Комайгородською Т. В. був  проведений  виховний захід для учнів 7-х класів «Права людини починаються з прав дитини»  та вікторина для учнів 10-х класів  « 10 грудня - Міжнародний день прав людини».  Для учнів  7-х  класів  було доведено,  що від ставлення  до дітей, розуміння їх потреб, інтересів,  залежить доля кожної дитини і розвиток усього суспільства. Учні 10- класів  закріпили знання  з правознавства,  відповідаючи на  запитання вікторини, розглянули життєві ситуації і встановили шляхи їх розв’язання,  використовуючи статті Загальної Декларації прав людини.

12.12.2017р. членами шкільного клубу « Феміда» (керівник        Ольховська Л.В.)  було проведене  інтелектуальне шоу « Ерудит» з учнями  8-х класів.  Школярі вирішували складні правові питання. Захід був цікавий, що викликав ще більший інтерес учнів до правових відносин у суспільстві.