Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

29 серп. 2017

Перший урок

Матеріали до ПЕРШОГО УРОКУ розміщені на сторінці "Педагогічним працівникам"
8 черв. 2017

Щорічний звіт директора школи

31.05. 2017 року о 16.00 в актовій залі школі відбувся щорічний звіт директора школи перед педагогічною та батьківською громадськістю. В ході таємного голосування 100% голосів директору була виявлена довіра впроваджувати намічені перспективні плани у своїй роботі і в майбутньому, присутні були одностайні в тому, що директор відповідає займаній посаді та заслуговує на матеріальне заоохочення.
30 трав. 2017

Екскурсійний відпочинок учнів 8-В класу

Виявляється, усе прекрасне знаходиться навколо нас, тобто неподалік, варто лише озирнутися. Навіть невеличке містечко має свої таємниці.
26 трав. 2017

Останній дзвоник – незабутнє свято

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить Свята останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.
25 трав. 2017

"Веселі старти" у 1-Г класі

Сьогодні у 1-Г класі пройшли змагання «Веселі старти». Змагання пройшли з метою виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров’я, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
24 трав. 2017

Підсумки участі у флешмобі «Найкраща вишиванка»

Всесвітній день вишиванки 18 травня учні нашої школи відзначили активною участю у флешмобі «Найкраща вишиванка». За результатами голосування в соціальній мережі Facebook перемогли учень 7-А класу БЗШ №17 Саражинський Богдан та його молодший братик Саражинський Роман.

День пам'яті жертв політичних репресій

21 травня Україна вшановує пам'ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. День пам'яті жертв політичних репресій щороку відзначається в Україні у третю неділю травня згідно з Указом Президента України №431/2007 від 21 травня 2007 р.

День Європи

День Європи святкується в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

18 травня - День вишиванки

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Міжнародний день музеїв учні 1-Г класу відзначили в музеї

Міжнародний день музеїв учні 1-Г класу відзначили в музеї. Під час екскурсії учні переглянули виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Діти переглянули експонати, представлені у залах музею.

29 серп. 2017

Перший урок

Матеріали до ПЕРШОГО УРОКУ розміщені на сторінці "Педагогічним працівникам"
8 черв. 2017

Щорічний звіт директора школи

30 трав. 2017

Екскурсійний відпочинок учнів 8-В класу

26 трав. 2017

Останній дзвоник – незабутнє свято

25 трав. 2017

"Веселі старти" у 1-Г класі

24 трав. 2017

Підсумки участі у флешмобі «Найкраща вишиванка»

День пам'яті жертв політичних репресій

День Європи

День Європи святкується в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

18 травня - День вишиванки

Міжнародний день музеїв учні 1-Г класу відзначили в музеї

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.