До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війні

6 груд. 2017

Виховна година "ХОРОБРІ СЕРЦЯ"

У 6-Б класі проведений масовий захід
30 лист. 2017

Нові перемоги!

Вітаємо з перемогою призерів ІІ етапу ВСУО з історії та хімії учня 8-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІ та ІІІ місце), з історії ученицю 9-В класу КОВТУН КСЕНІЮ (ІІІ місце), з хімії учня 9-А класу ТАРАСОВА ВЛАДИСЛАВА (ІІ місце) та учня 10-Б класу ДІДЕНКА МАКСИМА (ІІ місце), а також їх керівників Рябушенко Н.В. та Шаповал О.Г.
29 лист. 2017

Новорічна композиція

У нашій школі відбувся конкурс "Новорічна композиція"
21 лист. 2017

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

УРОК ПАМ'ЯТІ "ХОРОБРІ СЕРЦЯ"
17 лист. 2017

ІІ етап ВСУО

Вітаємо призерів ІІ етапу ВСУО з англійської мови - ВРУЛЕВСЬКУ ОЛЕНУ та ЧУМАК ЮЛІЮ, з екології - УСТИМЕНКО РУСЛАНА, з французької мови - КРИВЕНКА БОГДАНА. Всі вони гідно представили нашу школу та вибороли ІІІ місце
16 лист. 2017

КВК "Обери майбутнє"

Вітаємо з досяненнями учнів 8-А класу - команду КВК, з призовим ІІІ місцем на міському профорієнтаційному КВК "Обери майбутнє"

Перші перемоги на ІІ етапі ВСУО

Вітаємо учнів 8-А класу - призерів ІІ етапу ВСУО з української мови та літератури і біології САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА та МАРЧЕНКО КАТЕРИНУ (ІІІ місце)

Знавці української мови

Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перла. (М. Гоголь)
2 лист. 2017

Нехай Бог оберігає та благословляє кожного з нас!

01.11.2017 р. відбулася зустріч шостого ешелону воїнів 72-ї механізованої бригади, наших земляків, які три роки мужнього стояли на варті мирного життя. Під звуки музики муніципального оркестру воїнів урочисто зустріли з хлібом-сіллю, квітами та зі сльозами радості на очах, їх матері, дружини та діти, а також друзі, рідні, колеги та учні – усі з нетерпінням чекали своїх захисників. Під час урочистої зустрічі пролунали щирі слова вдячності за відвагу на полі бою, за те що виборюють мир на українській землі, а також всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя за Батьківщину.
1 лист. 2017

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ

Учень БЗШ І-ІІІ ступенів № 17, Григор Антон у складі збірної України виборов золоту медаль у розділі кікбоксингу К-1. Міський голова Геннадій Дикий відзначив почесними грамотами білоцерківських спортсменів, які гідно проявили себе на міжнародних спортивних аренах, серед яких був і учень нашої школи, а також відмітив: «Такі славні здобутки в галузі спорту ще раз доводять, що Біла Церква - спортивне місто». Вітаємо Антона з черговою перемогою та бажаємо нових досягнень у галузі спорту!!!

6 груд. 2017

Виховна година "ХОРОБРІ СЕРЦЯ"

У 6-Б класі проведений масовий захід
30 лист. 2017

Нові перемоги!

29 лист. 2017

Новорічна композиція

У нашій школі відбувся конкурс "Новорічна композиція"
21 лист. 2017

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

УРОК ПАМ'ЯТІ "ХОРОБРІ СЕРЦЯ"
17 лист. 2017

ІІ етап ВСУО

16 лист. 2017

КВК "Обери майбутнє"

Перші перемоги на ІІ етапі ВСУО

Знавці української мови

2 лист. 2017

Нехай Бог оберігає та благословляє кожного з нас!

1 лист. 2017

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ

14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.
6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.