Вшановуємо  та пам’ятаємо …« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало  народної душі …»До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"

20 груд. 2017

Результати конкурсів!

Підведено підсумки конкурсів дитячої творчості і роботи переможців передано для участі у міському етапі конкурсів.

Казковий бал добрих справ

19 грудня відбулося театралізоване дійство «Казковий бал добрих справ» до Дня Святого Миколая для учнів 5-8 класів.

Шкільна ялинка

19 грудня відбулося відкриття шкільної ялинки. Щоб прикрасити лісову красуню, працював увесь учнівський колектив школи впродовж трьох тижнів.
18 груд. 2017

МАН

Вітаємо з перемогою учня 11 класу ШПИЛЬОВОГО РОМАНА - призера (ІІІ місце) ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції "Прикладна математика" та керівника Пономар В.С.
15 груд. 2017

Нові перемоги

Вітаємо з перемогою призерів ІІ етапу ВСУО з фізики учня 7-А класу Редька Михайла (ІІ місце) та учня 11 класу Шпильового Романа (ІІІ місце) та їх керівника Мовчан Н.М.
14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

У школі пройшли спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 2-А і 2-Г класів.

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров'я, ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи.
13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права у БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 було проведено ряд заходів.
11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці, які супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.
8 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІ етапі ВСУО з географії учнія 8-А класу Саражинського Богдана (ІІ місце), учня 9-В класу Жицького Максима (ІІІ місце), ученицю 11 класу Скибу Жанну (ІІІ місце) та керівників Совенко В.В. та Злочевську Н.О.

20 груд. 2017

Результати конкурсів!

Казковий бал добрих справ

Шкільна ялинка

18 груд. 2017

МАН

15 груд. 2017

Нові перемоги

14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

8 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

18 трав. 2024
Вшановуємо та пам’ятаємо …
Вшановуємо та пам’ятаємо … Сьогодні кожен українець разом з кримськотатарським народом відчуває біль від трагедії 18 травня 1944 року. Ця дата нагадує, що можна злочинно відібрати в народу його землю, та неможливо відібрати його дух і волю. Щорічно 18 травня в Україні відзначають День пам’яті жертв геноцида кримськотатарського народу та День боротьби за їх права.
17 трав. 2024
« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі …»
« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі …» Вже стало традицією відзначати День вишиванки. І цього року учні та вчителі нашого ліцею № 17 долучились до цього свята. Дрескодом дня була вишиванка. Вчителі та учні одягнули найбільшу гордість нації – українську вишиванку. Наш ліцей замайорів всіма кольорами веселки. На уроках учителі розповідали учням цікаві історичні факти про наш традиційний одяг. Учні 1-4 класів читали та декламували вірші.
14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.