До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війні

19 груд. 2017

Шкільна ялинка

19 грудня відбулося відкриття шкільної ялинки. Щоб прикрасити лісову красуню, працював увесь учнівський колектив школи впродовж трьох тижнів.
18 груд. 2017

МАН

Вітаємо з перемогою учня 11 класу ШПИЛЬОВОГО РОМАНА - призера (ІІІ місце) ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції "Прикладна математика" та керівника Пономар В.С.
15 груд. 2017

Нові перемоги

Вітаємо з перемогою призерів ІІ етапу ВСУО з фізики учня 7-А класу Редька Михайла (ІІ місце) та учня 11 класу Шпильового Романа (ІІІ місце) та їх керівника Мовчан Н.М.
14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

У школі пройшли спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 2-А і 2-Г класів.

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров'я, ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи.
13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права у БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 було проведено ряд заходів.
11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці, які супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

ІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІ етапі ВСУО з географії учнія 8-А класу Саражинського Богдана (ІІ місце), учня 9-В класу Жицького Максима (ІІІ місце), ученицю 11 класу Скибу Жанну (ІІІ місце) та керівників Совенко В.В. та Злочевську Н.О.

Правова декада

Година психолога для учнів 8-Б класу "Підлітки мають знати свої права"
6 груд. 2017

Правова декада

Психологічний практикум для учнів 5-А класу "Кодекс честі учня. Права та обов'язки"

19 груд. 2017

Шкільна ялинка

18 груд. 2017

МАН

15 груд. 2017

Нові перемоги

14 груд. 2017

Спортивні змагання «Веселі старти»

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

13 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

11 груд. 2017

Андріївські вечорниці в нашій школі 3-В класу

ІІ етап ВСУО

Правова декада

Година психолога для учнів 8-Б класу "Підлітки мають знати свої права"
6 груд. 2017

14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.
6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.