День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

14 груд. 2017
У цей день ми вклоняємося людям, які, втрачаючи власне здоров'я, ризикуючи життям, ліквідовували наслідки атомної катастрофи.

14.12. класний керівник Комайгородська Т.В. з учнями 7-А класу провели виховну годину «Наші земляки – ліквідатори аварії на ЧАЕС». У ході заходу учні дізналися про події 26 квітня 1986 року, зокрема про те, що білоцерківські пожежники – добровольці майор Г. Нагаєвський, старшина  М.Дяченко, старший сержант П.Войцехівський, сержант М.Павленко, сержант С.Бовт поїхали відкачувати з-під атомного реактора «брудну» воду. Вони, разом з іншими пожежниками, відвернули ще один вибух на ЧАЕС.

З 1-го жовтня 1998 року вони всі внесені до «Золотого фонду» міста Біла Церква. Одним із цих відважних людей був учень нашої школи – Сергій Вікторович Бовт.

Педагогом-організатором Ольховською Л.В. разом з учнями 11-го класу був проведений урок мужності «Їм було двадцять». Метою якого було ознайомити учнів з героями-пожежниками, які першими прийняли на себе удар; розкрити витоки становлення особистості мужньої людини, патріота, до кінця виконувати свій обов'язок.

Класний керівник Совенко В.В. з учнями підготували усний журнал. Учні дібрали цікавий, змістовний матеріал, який наочно продемонстрував масштабність лиха заподіяного аварією.