Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

2 черв. 2023

Вітаємо !!!

Нашу ученицю 7-А класу ліцею № 17 Котік Вікторію І місце
1 черв. 2023

Наказ про зарахування до 1 класу

Наказом по закладу від 01.06.2023 року №22 до 1 класів Білоцерківського ліцею-гімназії №17 Білоцерківської міської ради Київської області зараховано 98 дітей нашого мікрорайону
19 трав. 2023

#Вишиванка- генетичний код нації

Українські традиції - одні з найкращих у світі. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Вишиванка – це наша національна гордість. Це український оберіг, що символізує нашу силу, незламність та єдність. День вишиванки випав на 18 травня.

Найбільш дипломована десятикласниця

Талант співати – це Божий дар. Саме такий дар має Мельник Дарина – учениця 10-А класу нашого ліцею №17. Співати Даринка почала з п` яти років. З самого дитинства дівчинка брала участь у пісенних конкурсах, де займала призові місця.

Нагорода знайшла героїв!

Вітаємо наших учасників обласного фото-квесту «КОЛЬОРИ МОЄЇ ЗЕМЛІ»
17 трав. 2023

Ми - майбутнє Європи

Наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку. Нині ми захищаємо європейський вибір зі зброєю в руках від зовнішнього російського агресора. День Європи – це символ започаткування нової, успішної, мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії,поваги до прав людини.
11 трав. 2023

ВІТАЄМО !!!

Переможницю територіального онлайн-конкурсу фотоаматорів «Юний екоблогер. Вулицями рідного міста.» у номінації «Природні об` єкти рідного міста»

ВІТАЄМО !!!

Переможців у «Відкритій першості з авіамодельного спорту на дальність польоту у класі « Кімнатні моделі»
9 трав. 2023

КНИГА ЗВИТЯГ РОЮ “ГРОМОВИЦЯ”

Рій “Громовиця” протягом року активно брав участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі “Сокіл”(“Джура”). Підсумком діяльності стала “Книга звитяг” рою ліцею-гімназії №17 за 2022-2023 навчальний рік. Рій “Громовиця”, попри військовий стан, брав активну участь у міських, шкільних заходах та акціях.

Гурток «Соколята»

Національно-патріотичне виховання у сучасних соціально-політичних умовах, у яких знаходиться Україна, є пріоритетним у системі виховної роботи нашого ліцею . Основним завданням гуртка є виховання справжнього громадянина патріота рідної держави з високою національною свідомістю.

2 черв. 2023

Вітаємо !!!

Нашу ученицю 7-А класу ліцею № 17 Котік Вікторію І місце
1 черв. 2023

Наказ про зарахування до 1 класу

19 трав. 2023

#Вишиванка- генетичний код нації

Найбільш дипломована десятикласниця

Нагорода знайшла героїв!

Вітаємо наших учасників обласного фото-квесту «КОЛЬОРИ МОЄЇ ЗЕМЛІ»
17 трав. 2023

Ми - майбутнє Європи

11 трав. 2023

9 трав. 2023

КНИГА ЗВИТЯГ РОЮ “ГРОМОВИЦЯ”

Гурток «Соколята»

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .