Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

30 січ. 2023

День Соборності України

День Соборності України - це свято відзначає наш народ 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки. Соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову державу.
24 січ. 2023

Вітаємо !

18.01. 2023 року в ЦПО «Соняшник» відбулись інтелектуальні змагання капітанів команд «Козацька доблесть».
12 січ. 2023

Невгасимий вогонь пам`яті

04. 10.2023 року в бібліотеці нашого ліцею-гімназії № 17 бібліотекарем Оксаною Домилівською була підготовлена виставка-подія «Невгасимий вогонь пам` яті» , де ми змогли ознайомитися з історичними подіями нашого міста в роки Другої Світової війни.
23 груд. 2022

Із метою формування почуття любові до рідної землі, патріотизму та виховання свідомого громадянина України на творах сучасних поетів-класиків був проведений міський конкурс читців-декламаторів «Слово про Укараїну, присвячений до Дня Захисника України. Організатором конкурсу виступила бібліотека- філіал № 5.
21 груд. 2022

Волонтерська акція « З переможним Новим роком!»

Волонтерський рух є одним із напрямів діяльності шкільного учнівського самоврядування. Лідери учнівського самоврядування Білоцерківської гімназії №17 доєднались до територіальної волонтерської акції « З переможним Новим роком !»
21 груд. 2022

ВІТАЄМО !!! Переможців та призерів міського конкурсу«Паперова країна»

Переможців та призерів міського конкурсу «Паперова країна»

Вітаємо !!!

З 05.12 по 09.12 в Центрі ВПВ і ДП «Звитяга» відбувся територіальний етап «Стрільба» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв старшої групи. Команда рою «Громовиця» (10-А, 10-Б) отримала 125 балів та посіла ІІІ місце в етапі «Стрільба».
19 груд. 2022

ВІТАЄМО !

Призерів міської новорічно – різдвяної виставки « Новорічна композиція»
8 груд. 2022

Естафета до Дня Збройних Сил України

04 грудня 2022 року в спортивному стрілецькому клубі міста відбулася естафета, присвячена до Дня Збройних Сил України, в якій взяли участь гуртківці «Юний захисник Вітчизни» (10 –А, 10-Б) та рій (11 кл) нашого ліцею № 17. Естафета проводилась під керівництвом Бебко М.Є
30 лист. 2022

До Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

З 2015 року 18 листопада ми відзначаємо як Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. ЯкорьНа жаль,ці явища все ще існують, а війна загострила безправне становищедітей на окупованих територіях і це трагічна реальність в наших суспільствах і це серйозні порушення прав, що мають довгострокові і часто згубні наслідки для життя дітей. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство над дітьми можуть відбуватися вдома, в школі, під час позакласних занять, на вулиці, по телефону, через веб-камеру або загалом онлайн.

30 січ. 2023

День Соборності України

24 січ. 2023

Вітаємо !

12 січ. 2023

Невгасимий вогонь пам`яті

23 груд. 2022

21 груд. 2022

Волонтерська акція « З переможним Новим роком!»

21 груд. 2022

ВІТАЄМО !!! Переможців та призерів міського конкурсу«Паперова країна»

Переможців та призерів міського конкурсу «Паперова країна»

Вітаємо !!!

19 груд. 2022

ВІТАЄМО !

Призерів міської новорічно – різдвяної виставки « Новорічна композиція»
8 груд. 2022

Естафета до Дня Збройних Сил України

30 лист. 2022

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: