ПОРАДИ ПСИХОЛОГАПрофесії після 9 класу (куди вступити, список)  ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ТА УЧНЯМПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМБАТЬКАМ ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УВАГА!!! БАТЬКАМ "БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ"Вітаємо!

8 жовт. 2020

Акція « Наша допомога - спільна перемога»

День захисника України – свято,що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. До Дня захисника України в нашому місті відбулася Благодійна акція «Наша допомога – спільна перемога».
8 жовт. 2020

Вітання призерам конкурсу «Український сувенір»

Завершився міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». До Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради було направлено 80 виставкових зразків із 22 освітніх закладів міста, серед яких була наша школа БЗШ №17.
2 жовт. 2020

Щиро дякуємо за Вашу працю

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День учителя. В нашій школі БЗШ № 17 відбулись вітальні заходи,в яких учні висловили вдячність своїм педагогам за самовіддану працю.
30 вер. 2020

Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

Щороку стало доброю традицією брати участь у міській акції « У Попасну для малечі зберемо до школи речі». Школи міста приймають активну участь допомоги прифронтовому Попаснянському району Луганської області дітям шкіл.
21 вер. 2020

Мир на Землі - це найбільше щастя

Традиційно 21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. З нагоди Дня миру в нашій школі ( БЗШ № 17) навчальний день розпочався святково. До цього дня учні – 1-А класу (учитель Арендарчук М.В.) старанно готувались . Діти власноруч змайстрували паперових голубів та декламували вірші про мир.
13 вер. 2020

Зміни до ЗНО!

У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.
1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

16 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як підготуватися до здачі ЗНО. Поради психолога
15 квіт. 2021
Професії після 9 класу (куди вступити, список)
Перш ніж ми розповімо вам про те, яку освіту після 9 класів шкільного навчання може отримати учень, давайте поговоримо про те, чи варто йти зі школи раніше її повного завершення. Відразу варто відзначити, що нічого страшного в тому, що дитина думає про вихід зі школи після 9 класу, немає.
13 квіт. 2021
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ (ПОРАДИ БАТЬКАМ)