Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближчеГотуємося до ІІІ етапу змагань з черліденгуВІТАЄМО !!! Збережемо ресурси планети !

28 груд. 2023

Подарунок від бійців

Подарунок від бійців З перших днів війни в нашому навчальному закладі (ліцей №17) волонтерський рух набув масштабного значення. Розуміючи гостру потребу, ми відправляли продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, теплий одяг, в` язані шкарпетки, окопні свічки, які зігрівають їх холодними ночами, та донатами різних сум.
27 груд. 2023

Новий рік наближається

Новий рік наближається Напередодні свята Нового року учні 2-Б класу, вони ж вихованці гуртка "Жовто-блакитні серця" відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського і переглянули новорічну виставу "Детективна історія Гензеля і Гретель". Діти з захопленням спостерігали за сюжетом, співпереживали героям казки і допомагали розплутати цю детективну історію.
14 груд. 2023

Участь в акції «Національний тиждень читання»

Участь в акції «Національний тиждень читання» З 04-10 грудня 2023р. була проведена Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», в якій наш ліцей № 17 був активним учасником. Ми переконані, що читання книжок сприяє єдності української нації, формуванню ідентичності народу.

На свято Миколая

На свято Миколая День Святого Миколая – велике церковне свято, яке щорічно відзначають всі українці. Найбільше його ,звісно, люблять діти – за приємну традицію, згідно з якою, слухняним дітям святий приносить подарунки. Цього року відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем 6-го грудня. Напередодні дня Святого Миколая діти писали листівки, малювали малюнки з проханнями нагородити їх за добрі вчинки. Так відбулось і у нас.

Волонтерство - це поклик душі

Волонтерство - це поклик душі В ліцеї № 17 надзвичайно активний волонтерський рух. Учні, вчителі, батьки надають військовим допомогу, беруть участь в благодійних акціях, не стоять осторонь подій, які відбуваються в країні. Постійно проводять акції на підтримку ЗСУ.

ВІТАЄМО !!!

ВІТАЄМО!!! Переможців Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Всесвітній день української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
7 груд. 2023

ГОЛОСНЕ ЧИТАННЯ "СЛУХАЄМО ТА ОБГОВОРЮЄМО"

"МАМИНЕ СЕРДЕНЬКО" (за кижкою Ірини Мацко "Казкові перлинки")
4 груд. 2023

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОРТРЕТ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

До 130-річчя з дня народження
30 лист. 2023

«Допоки пам` ять в серці не згасає …»

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам` ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Голодомор в Україні тривав сімнадцять місяців: з квітня 1932 року по листопад 1933. Навесні 1933 року в Україні помирало 17 людей щохвилини, 1000 людей щогодини й майже 25 тисяч щодня. Проходять роки, минають століття, а трагедія геноциду хвилює серця людей. Озиратись в минуле треба кожному, щоб така трагедія народу ніколи не повторилась. Ми зобов` язані назавжди увічнити у своїй пам` яті тих, хто став безвинною жертвою Голодомору.

28 груд. 2023

Подарунок від бійців

27 груд. 2023

Новий рік наближається

14 груд. 2023

Участь в акції «Національний тиждень читання»

На свято Миколая

Волонтерство - це поклик душі

ВІТАЄМО !!!

Всесвітній день української хустки

7 груд. 2023

ГОЛОСНЕ ЧИТАННЯ "СЛУХАЄМО ТА ОБГОВОРЮЄМО"

"МАМИНЕ СЕРДЕНЬКО" (за кижкою Ірини Мацко "Казкові перлинки")
4 груд. 2023

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОРТРЕТ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

До 130-річчя з дня народження
30 лист. 2023

«Допоки пам` ять в серці не згасає …»

19 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
17 квіт. 2024
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! 17 квітня 2024 року на Білоцерківщині відбувся наступний етап змагань з черліденгу. Вісім команд Білоцерківського району змагались у ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". Черлідерки показали чудові виступи, свої запальні танці, надзвичайні гімнастичні елементи і акробатичні трюки. У спортивній залі панувала надзвичайна енергетика і позитивна атмосфера.
16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя»
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України: