Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

19 лют. 2021

Міський конкурс «Різдвяна зірка»

Міський конкурс дитячого малюнку «Різдвяна зірка» був організований на честь свята Різдва Христова. Мета конкурсу: розкрити красу і зміст свята Різдва Христова, згідно Слова Божого, сприяти розвитку творчих здібностей в атмосфері образотворчого мистецтва, позитивного духовного розвитку підростаючого покоління.
15 лют. 2021

Ділова гра « Вибори 2021»

09 лютого 2021 р. в школі відбулась ділова гра «Вибори 2021». До участі в виборах класні колективи 7 – 11кл . внесли свої пропозиції щодо кандидатів на посаду голови шкільної учнівської організації «Шкільний Дім».
29 січ. 2021

ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ

29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Черніговщині сталася трагедія, яка сколихала, пробудила всю Україну. У цей день юнаки у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України.

Гірка пам`ять Голокосту

27 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам `яті жертв Голокосту. Голокост - ( у перекладі з грецької мови «всеспалення», «спалений цілком») загибель значної частини єврейського населення Європи (понад 6 мільйонів) протягом 1933-1945 років.

Вітаємо !!!

У міському конкурсі «Вітальна листівка» (номінація «Різдвяна»)

Вітаємо !!!

У міському конкурсі «Вітальна листівка» (номінація «День космонавтики»)
22 січ. 2021

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітають усіх з Днем Соборності України! 22 січня 1919 року проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним фактом об`єднання українських земель в єдину державу.
21 січ. 2021

ЕКО-ЧЕЛЕНДЖ "Зроби годівничку - врятуй пташину"

Вихованець гуртка "ВАРТОВІ ДОВКІЛЛЯ" взяв активну участь у еко-челенджі
20 січ. 2021

Увага!!! Опитування для батьків

Шановні батьки !!! З метою покращення рівня проходження дистанційного навчання в закладі БЗШ № 17 у період з 13.01. по 20.01. 2021 року буде проводитися онлайн опитування. Адміністрація школи просить всіх небайдужих батьків учнів 5 -11 класів взяти участь .
18 січ. 2021

Поради психолога батькам

Зовнішнє незалежне оцінювання! Як підтримати свою дитину? (психологічні поради батькам)

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.