Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

14 груд. 2020

Структура навчального року!

Відповідно до частин 3, 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 11 розділу XII Закону України «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)
14 груд. 2020

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

10 грудня 2020 року Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».
3 груд. 2020

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

26 лист. 2020

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років "Не маємо права забути" Роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам` ять назавжди залишається… Голодомор - це геноцид української нації в 1932 – 1933
20 лист. 2020

Революція Гідності – погляд у майбутнє

21 листопада ми відмічаємо сьому річницю Дня Гідності та Свободи – початку доленосних для українців подій : Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
16 лист. 2020

Увага!!! Опитування для батьків

Моніторинг вивчення стану проходження дистанційного навчання в школі
3 лист. 2020

УВАГА ! Оголошення Готуємся до проведення ділової гри «Вибори 2020» !

Оголошення Готуємся до проведення ділової гри «Вибори 2020» ! До участі в виборах класні колективи 7-11 класів вносять свої пропозиції щодо кандидатів на посаду голови шкільної учнівської організації «Шкільний дім». Можливе самовисування кандидата. Також до шкільних органів учнівського самоврядування вибираєм лідерів голів клубів: «Феміда», «Волонтери», «Прес-центр».
2 лист. 2020

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Психологічні поради батькам: як зберегти психічне здоров'я дітей в період карантину
1 лист. 2020

Увага! Дистанційне навчання!

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до рішення комісії ТЕБ іНС Білоцерківської міської ради з 02 листопада 2020 року на заняття в школу виходять лише 1-4 класи, а 5-11 класи працюватимуть дистанційно за розкладом навчального закладу, затвердженим у вересні 2020 року.
20 жовт. 2020

Цікаві канікули 6-В!

Учні 6-В класу під час канікул побували на цікавій та пізнавальній квест-екскурсії "Як козаки Білу Церкву прославляли", присвяченій Дню козацтва. Діти дізналися цікаві факти з історії міста Білої Церкви, збирали по мізерним зернинкам інформацію, виконували різні завдання і розвязували задачі, вивідали у митикуватого козака-характерника, що є таке місце , де заховані справжні скарби. Прогулянка-гра містом закінчилась успіхом - діти знайшли золотий скарб.

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.