Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

20 жовт. 2020

Шкільна виставка-конкурс «Паперова країна»

В школі (БЗШ N 17) відбулась шкільна виставка-конкурс дитячих робіт «Паперова країна», у якій взяли участь учні 1-4 класів. Журі визначило кращі роботи: Андрійчук Ельвіра ( 2-А) «Симфонія життя», Miщенко Анна (2-A) «Зелені кучері весни», Костина Владислав (2-Г) «Три богатирі», Фурман Павло (2-Г) «Посмішка осені», Mітлицький Дмитро (3-B) «Дари осені».
19 жовт. 2020

2020 - Рік математики!

Відрвідно до указу Президента України №31/2020 "Про оголошення 2020/2021 року Роком математичної освіти в Україні" , розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.06.2020 № 630-р "Про затвердження плану заходів щодо проведення Року математичної освіти в Україні", наказу департаменту Київської обласної держадміністрації від 16.07.2010 №136 "Про проведення Року математичної освіти в Київській області", наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
13 жовт. 2020

Канікули!

На виконання наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 13.10.2020 року №161 "Про зміну термінів осінніх канікул для закладів загальної середньої освіти м. Біла Церква у 2020/2021 навчальному році" внесено зміни в структуру навчального року, а саме для осінніх канікулів встановити терміни: 15 жовтня 2020 року - 30 жовтня 2020 року.
12 жовт. 2020

Протиепідемічні заходи!

Постановою Кабвнету Міністрів України від 14 вересня 2020 року № 846 внесено зміни до Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641
9 жовт. 2020

ЗНО - 2021!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з ........
8 жовт. 2020

Акція « Наша допомога - спільна перемога»

День захисника України – свято,що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. До Дня захисника України в нашому місті відбулася Благодійна акція «Наша допомога – спільна перемога».
8 жовт. 2020

Вітання призерам конкурсу «Український сувенір»

Завершився міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». До Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради було направлено 80 виставкових зразків із 22 освітніх закладів міста, серед яких була наша школа БЗШ №17.
2 жовт. 2020

Щиро дякуємо за Вашу працю

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День учителя. В нашій школі БЗШ № 17 відбулись вітальні заходи,в яких учні висловили вдячність своїм педагогам за самовіддану працю.
30 вер. 2020

Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

Щороку стало доброю традицією брати участь у міській акції « У Попасну для малечі зберемо до школи речі». Школи міста приймають активну участь допомоги прифронтовому Попаснянському району Луганської області дітям шкіл.
21 вер. 2020

Мир на Землі - це найбільше щастя

Традиційно 21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. З нагоди Дня миру в нашій школі ( БЗШ № 17) навчальний день розпочався святково. До цього дня учні – 1-А класу (учитель Арендарчук М.В.) старанно готувались . Діти власноруч змайстрували паперових голубів та декламували вірші про мир.

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.