Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

26 квіт. 2023

Театральна зустріч

Незабутньою була зустріч учнів 9-А класу (класний керівник Пономар Віра Степанівна) ліцею – гімназії № 17 з прем` єрним показом вистави «На полі крові» , яка відбулась в театральній студії «Sunn YLanD» (15+) ЦПО «Соняшник».
18 квіт. 2023

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВА СПРАВА

Зараз Україна переживає непрості часи, але освітній процес продовжується. Вже стало традицієй весною проводити зустріч майбутніх вступників в Київський університет культури. 12.04. 2023 року учні 11-го класу нашого ліцею – гімназії № 17 відвідали вищий учбовий заклад, де їх гостинно зустрічали декани факультетів та студенти.

Великодні благодійні акції

Напередодні Великодніх свят Білоцерківський ліцей № 17 був активним учасником благодійних акцій «Великодній кошик для наших захисників» та «Дитячий фронт» для дітей прифронтових населених пунктів
14 квіт. 2023

Наближаємо нашу Перемогу разом !

З настанням теплої погоди учні нашого ліцею - гімназії №17 долучились до природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерева Перемоги» з нагоди Всесвітнього дня Землі. Батьками учнів 4-Г класу (класний керівник Сорока О.М.) були закуплені саджанці дерев та кущів.

ВІТАЄМО !!!

Переможницю міського конкурсу «Борітеся-поборете» Семененко О., ученицю 10-А класу, (вчитель Денисюк Н.В.)

Вітаємо !!!

03.04. 2023 року в Центрі ВПВ і ДП «Звитяга» відбувся територіальний етап «Тактична медицина» для роїв старшої групи. Рій «Громовиця нашого ліцею № 17
31 бер. 2023

Онлайн – зустріч з представником кіберполіції

29 березня 2023 року відбулась онлайн зустріч представника кіберполіції з учнями 7 - 11 класів міста та нашого ліцею. Тема цієї зустрічі - протидія російській агресії в медіа просторі. Поліцейський проденстрував механізми ведення країною агресором інформаційної війни проти України

Тижні безпеки дорожнього руху

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

Туберкульоз можна вилікувати!

Що таке туберкульоз? Це інфекційне захворювання. Його викликає мікобактерія туберкульозу (МБТ), що називається також паличкою Коха. Що таке мультирезистентний туберкульоз? Мультирезистентний туберкульоз або МР ТБ є формою туберкульозу, що резистентна до щонайменше двох найбільш ефективних протитуберкульозних препаратів. Цими препаратами є ізоніазид та рифампіцин. Це означає, що ці антибіотики не будуть ефективно діяти та вбивати бактерію.

Благодійна ярмарка

З 14 – 15 березня у нашому ліцеї відбулась благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарки належить учнівському самоврядуванню, а саме лідерам 8-А класу (класний керівник Мирончук Л.В.). Ця ідея була підтримана і іншими класними колективами ліцею. Торти, тістечка, печиво, цукерки, сік, чай – чого тільки не було на столах !

26 квіт. 2023

Театральна зустріч

18 квіт. 2023

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВА СПРАВА

Великодні благодійні акції

14 квіт. 2023

Наближаємо нашу Перемогу разом !

ВІТАЄМО !!!

Вітаємо !!!

31 бер. 2023

Онлайн – зустріч з представником кіберполіції

Тижні безпеки дорожнього руху

Туберкульоз можна вилікувати!

Благодійна ярмарка

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .