Година психолога для учнів 3-А  класу« ХАЙ  БУДЕ  МИР ВІДНИНІ І  ДОВІКУ ! »НАЙКРАЩИЙ  КЛАСНИЙ  КУТОЧОКГодина психолога для учнів 7-А класуМіський конкурс «Рідний край, я тобою живу!»Спорт  -  запорука здорової  націїПідсумковий похід рою  «Громовиця»Обираємо здоровий спосіб життя!

15 січ. 2021

Поради психолога для учнів при підготовці та здачі ДПА та ЗНО

14 січ. 2021

Психологічне тестування для учнів 11 класів : "Як обрати професію"

Психологічне тестування для учнів 11 класів: "Як обрати професію". Шановні учні 11 класів пройшовши дане тестування Ви зможете дізнатись про себе багато цікавого та корисного при виборі майбутньої професії.
11 січ. 2021

ЗНО - 2021

ЗНО - 2021 має багато особливостей і новацій, з якими батьки та учні 11 класів були ознайомлені на загальних онлайн-зборах
7 січ. 2021

Пробне ЗНО!!!

З 5 січня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 19 січня
6 січ. 2021

Тривалість уроку з викоританням тихнологій дистанційного навчання

28 груд. 2020

Вітальні листівки

Вітальні листівки Кожного року в нашому місті Управлінням освіти і науки та Центромнауково-технічної творчості Білоцерківської міської ради проводиться виставка-конкурс «Вітальна листівка».
22 груд. 2020

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини» 10 грудня 2020 року Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».
22 груд. 2020

В грудні відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Переможцями цієї виставки в номінації «Сюжетна композиція»
22 груд. 2020

Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

Святий Миколай творить чудеса та приносить подарунки і радість людям. Особливої уваги та тепла потребують і діти, і дорослі, особливо, які перебувають у зоні ООС. Щорічно батьки, педагоги, учні нашої школи беруть активну участь в міській акції «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учні-волонтери нашої школи БЗШ № 17 зібрали подарунки,солодощі,вітальні листівки з побажаннями миру, добра та злагоди.
21 груд. 2020

« Святий Миколай іде - Різдво веде»

День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам`яті Святого Миколая у католиків та православних. Діти знаходять подарунки під подушками від Миколая, а дорослі моляться святому про здоров`я та благополуччя.

23 вер. 2021
Година психолога для учнів 3-А класу
Практичним психологом школи Оксаною Гордієнко було проведено годину психолога з проблеми: "Якщо тебе ображають"
23 вер. 2021
« ХАЙ БУДЕ МИР ВІДНИНІ І ДОВІКУ ! »
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В нашій школі (БЗШ № 17) відбувся конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2-4 –х класів.
21 вер. 2021
НАЙКРАЩИЙ КЛАСНИЙ КУТОЧОК
Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності.