Благодійна ярмарка

27 бер. 2023
З 14 – 15 березня у нашому ліцеї відбулась благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарки належить учнівському самоврядуванню, а саме лідерам 8-А класу (класний керівник Мирончук Л.В.). Ця ідея була підтримана і іншими класними колективами ліцею. Торти, тістечка, печиво, цукерки, сік, чай – чого тільки не було на столах !

Благодійна  ярмарка

З  14 – 15  березня  у нашому ліцеї відбулась благодійна  ярмарка на підтримку  ЗСУ.  Ідея та організація ярмарки  належить учнівському самоврядуванню, а саме лідерам       8-А класу (класний керівник Мирончук  Л.В.).  Ця ідея була підтримана і іншими класними колективами ліцею. Торти,  тістечка, печиво, цукерки, сік, чай – чого тільки не було на столах !  Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти , а  й  вчителі.

Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням і натхненням долучились до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.