#Вишиванка- генетичний код нації

19 трав. 2023

Українські традиції - одні з найкращих у світі. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Вишиванка – це наша національна гордість. Це український оберіг, що символізує нашу силу, незламність та єдність. День вишиванки випав на 18 травня. І цього року наш ліцей-гімназія № 17 замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В святі взяли участь не лише учні, а й вчителі. Протягом дня були проведені виховні тематичні заходи. Учні 2-4-х класів читали вірші про вишиванку, українські традиції, виконували творчі роботи з малюнками. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці ліцею разом з вчителями відчули себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. І ми неодмінно переможемо!